На порядку денному реконструкція тротуарів та ремонт бічних вулиць

Опубліковано .


Відразу після Великодніх свят у місті продовжились роботи з благоустрою. Зокрема у процесі виконання деякі пункти Програми соціально-економічного розвитку на 2012 рік.
Нагадаємо, що минулого вівторка по вулиці Українській було проведено поточний ямковий ремонт. Таку ж роботу планується виконати на всіх міських дорогах, де є асфальтобетонне покриття. Крім того, працівники КП «Тепло-Місто» трудяться над ремонтом пішохідних зон. Зокрема, бруківкою викладають тротуар по вулиці Шевченка, біля Промінвестбанку. Якщо буде сприятлива погода, то протягом завтрашнього дня тут завершать, а з понеділка приступають до тротуару навпроти пошти. У міськвиконкомі накидали план на наступний місяць: продовжити реконструкцію пішохідних зон по вул. Шевченка від пошти до перехрестя на вул. М.Рильського, від райсуду до кафе «Венеція», по вул. Б.Хмельницького, – це задум на найближчий час.
Окрім цього, сьогодні місто поповнилося новими лавицями, які встановлено в парку афганців та у сквері біля Пам’ятного Хреста по вул. Шевченка. Загалом, намітили встановити близько 35 цих елементів благоустрою. Нагадуємо, що їх оберігатимуть камери відео спостереження, тому надіємося, що рука вандалів їх омине. Наразі розпочато будівництво кругової розв’язки та реконструкцію центрального мосту в Іршаві.
Ми продовжуємо спостерігати за всім, що робиться у місті. Тож, чи вдасться втримати заданий ритм та, що нового чекає на іршавчан, побачимо згодом.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити