Черговий виконком у міській раді

Опубліковано .

Члени виконкому зібралися у залі засідань згідно плану. На зборах було розглянуто більше десятка звичних питань – про надання дозволів на торгівлю, видачу свідоцтв на право власності, приватизацію квартир, клопотання до РДА про надання почесного звання «Мати-героїня» тощо.
Крім цього, за зверненням начальника Іршавського комунального підприємства, на зібранні затвердили кошторис на асенізаційну машину у розмірі 183,40 грн. Як відзначив Віктор Гелетей, подібне рішення необхідно прийняти у зв’язку із подорожчанням палива та збільшенням розміру мінімальної заробітної плати.
Також присутні визначилися із проектом вхідних воріт із аркою на кладовищі по вул. Білецькій, які виготовлятимуться за спонсорські кошти.
На останок засідання залишилося обговорення питання про хід виконання місячника по санітарній очистці, благоустрою та озеленення. Доповідали: заступник міського голови Іван Завидняк та начальник КП «Тепло-Місто» Володимир Пишний. Вони відзначили, що потягом місяця вдалося виконати значну частину запланованої роботи. Зокрема, ліквідація смітників, обрізка та насадження дерев, ямковий ремонт вулиці Української тощо. Але попри це, і доповідачі, і присутні відзначили, що треба ще добряче попрацювати, щоб навести належний санітарний стан у місті. Позаяк ще декілька вулиць потребують негайного ремонту, береги річок та прибережні смуги треба очисти від сміття, провести низку заходів, щоб прибрати територію кладовища по вул.Білецькій. На прохання членів виконкому вирішено, до кінця травня,  вирівняти грейдером дорожнє покриття на вулицях: Павлова, Мічуріна, Піонерській, Борканюка, Зарічній, та активізувати роботу по ліквідації стихійних сміттєзвалищ в урочищі Ставліш.
На завершення міський голова ознайомив присутніх із планами на найближче майбутнє, а також узгодив час проведення чергового суботника. Тож у п’ятницю, 27 квітня о 14:00 члени виконкому збираються, щоб продовжити прибирання у місті.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити