Творчо відзвітували

Опубліковано .


Сьогоднішній день сповнений радісних усмішок та хорошого настрою. Причиною такого піднесення є звіт Районного будинку дитячої творчості. У цьому царстві талантів та майстерності діти торкаються до прекрасного та творять дива з папером, тканинами, деревом, оволодівають мистецтвом хореографії, художнього слова, вчаться толерантності. Керує цією країною творчості Йолана Мельник, а допомагає їй Віра Глушко. Тож разом із всіма педагогами вони виховують понад 1300 учнів, які займаються у 103 гуртках. На звітний концерт прийшли представники району та мер міста і вручили подяки всім активістам, які завзято приймають участь у громадському житті іршавщини.
Протягом двох годин присутнім вдалося помандрувати країною творчості. Тож розпочалася подорож-екскурсія із студії естрадного співу «Ліра», яким керує Ельвіра Гавацко, далі всі милувалися танцями вихованців студії «Black angels» (керівник Юрій Буряс). А казка «Мрії трьох дерев» у виконанні фольклорного гуртка не залишила байдужою жодну душу у глядацькій залі.
Також гостям продемонстрували всі ті прекрасні речі, які вихованці будинку створюють власними руками. Це аплікації із паперу, букети квітів із бісеру, скульптури із глини, елементи побуту із деревини тощо.
Протягом концертної програми представники декількох гуртків показували те, чому вони навчилися протягом року. Результат вразив усіх. А міському голові настільки сподобалося, що він вирішив дещо придбати і для себе.
На завершення звітного концерту на сцену запросили випускників будинку творчості та тих, кого лише посвятили у гуртківці цього закладу. Тож трошки сліз, трошки розгубленості та щастя, але лише слова вдячності тим, хто розвиває та виховує молоді таланти у нашому районі.
Для тих, хто розпочинає навчання у цьому храмі талантів відкриються незвідані простори нового і прекрасного, а для тих, хто завершує – попереду незвідана даль, але досвід і виховання, яке вони тут отримали допоможуть їм гідно подолати весь призначений шлях.
Бажаємо усім здоров’я, щастя і добра. Нехай процвітає Будинок дитячої творчості!

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити