Робота продовжується

Опубліковано .


Іршава знову стає будівельним майданчиком. Останнім часом, Слава Богу, куди не глянь усюди будують і ремонтують. Плани, звичайно, грандіозні і намагання втілити їх у життя помітні для перехожих.
Перед Великоднем провели ямковий ремонт на вулиці Українській. У середу розпочали таку ж роботу на Севастьянова. Сьогодні мають повністю завершити. Із цього мікрорайону перейдуть на Локоти і Б. Хмельницького. Але про це повідомимо, тоді коли розпочнуть. Наразі дві дороги вже залатали. До слова, із матеріалами допомагає Виноградівський «Агрошляхбуд», а роботи виконують працівники КП «Тепло-Місто». По вулиці Промисловій за підтримки тамтешніх жителів, депутата міськради Степана Матішинця та міськвиконкому збудовано дитячий ігровий майданчик.
У центрі теж «будівельний бум». Деякі члени виконкому та депутати ініціюють відновлення і ремонт у місті споруд і об’єктів. Йдеться про будівництво кругової розв’язки, з якою допомагає депутат міської ради Михайло Глушко. Майже півроку на перехресті вулиць Білецька, Шевченка, Гагаріна в центрі міста, була розміщена дерев’яна конструкція у формі круга. Це коментували, як експеримент із круговим рухом. На скільки зрозуміло, експеримент цей успішно завершено і з цього тижня розпочалося будівництво кругової розв'язки.
Історична пам’ятка і гордість міста – центральний міст аж ніяк не вабив око перехожих, бо ні його ремонту, ні реконструкції вже давно не спостерігалося, а знедавна по ньому навіть пройти не можна. Але таку незручність можна вибачити, оскільки розпочато капітальний ремонт конструкції. Завершити роботи планується до кінця травня.
За спонсорської підтримки власників кафе «Повна тарілка» розпочинається реконструкція площі та сходів перед будівлею районного будинку культури.
Ну і звичайно продовжуються вже анонсовані роботи із ремонту пішохідних зон у місті. Завершили викладати тротуар біля Промінвестбанку. Зараз викладають навпроти пошти в сторону Пам’ятного Хреста по вул.Шевченка.
Як бачимо робота кипить. Тепер головне не «обпектися» на чомусь, щоб не впасти духом і втримати ритм.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 # 24VA 03.05.2012, 09:17
"Як бачимо робота кипить. Тепер головне не «обпектися» на чомусь, щоб не впасти духом і втримати ритм."
Вже обпеклися. Чому Іршавський міст обшивають гіпсо-картоном? ви не знаєте шо від дощу сирості морозу гіпсо-картон просто розкисне та начне розсипатись. Гіпсокартон це не той матеріал для мосту, його використовують для вирівнювання стін у приміщеннях а не на дворі. До реконструкції треба було залучити спеціалістів! а не перетворювати історичну пам*ятку на гіпсо-картонну коробку! Думаю ви звернете увагу на цей коментар і надіюсть залучете до реконструкції людей які спеціалізуються у цьому ділі.
Відповісти
 
 
0 # Олександр 09.05.2012, 11:01
перед 9 травням в Іршаві 2 тижні була жара, і от 8 травня дож, і вийшли платати ями)))
Відповісти