Ось і пролунав останній дзвінок

Опубліковано .


Цей сонячний день назавжди залишиться не лише у їхній пам’яті, а й у їхніх серцях. Свято прощання із рідною школою пройшло сьогодні в ЗОШ №1, №2 та гімназії, де всі найкращі напутні слова звучали на адресу випускників. На шкільному подвір’ї зібралася вся велика родина, яку об’єднує любов до школи. Це батьки, котрі схиляють голови у подяці перед вчителями за виховання своїх дітей; перші вчителі, котрі дали основу наук, берегли малечу та долали круті стежки до вершин знання; класні керівники, котрі допомагали переживати всі злети і падіння у старших класах.
Привітати одинадцятикласників загальноосвітньої школи №2 прийшов міський голова, який вручив подяки Митрик Людмилі і Глушко Тетяні та побажав усім винуватцям свята гарної життєвої дороги, успіхів і всяких гараздів.
А директор школи Ганна Гичка пригадала всі підземні рифи, які розставило життя на шляху сьогоднішніх випускників – поділ школи, навчання за новою програмою. Але попри це щиро подякувала за всі ті успіхи і перемоги, які саме ці учні змогли принести школі.
Іршавських гімназистів із закінченням школи вітав заступник міського голови Іван Завидняк.
У ЗОШ №1 така ж картина. Святкова лінійка для одинадцятикласників, вся увага прикута до них. Теплі слова вітань від директора, сльози матері, розгубленість першачків, які вітають вже таких дорослих випускників, незабудки на згадку про шкільні роки. І лунає останній дзвінок, який сповіщає про закінчення і, водночас, про початок… початок безмежних і незвіданих просторів.
Випускники – всі вони такі красиві й радісні, але в кожного в очах тремтить сльоза. Незважаючи на непорозуміння, а іноді, можливо, образи, кожен розуміє, що виходить за поріг батьківської хати, де завжди зрозуміли і підтримали, порадили і допомогли. Кожен ступає на власну стежину дорослого життя, де самостійно треба приймати рішення та шукати виходи із складних обставин. Але будемо сподіватися, що знання і виховання, які вони отримали за одинадцять років у стінах рідної школи допоможуть їм у будь-якій ситуації.
Щастя вам, дорогі випускники! Безхмарного неба та веселої вдачі!

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити