Сандерс-Іршава відновлює виробництво

Опубліковано .

Після занепаду і 5-річного простою, знана всіма ткацька фабрика розпочне виробляти натуральні та синтетичні подушки і ковдри. Про це повідомив директор «Сандерс-Виноградів» Єфим Розенталь на зустрічі із міським головою Іршави. На сьогоднішній день «Сандерс-Іршава» як юридична особа і утримувач нерухомості діє, але свою роботу по текстилю і виробництву тканин припинило, тому «Сандерс-Виноградів» взяло її в оренду. Тож іршавська ткацька на першому етапі буде підрозділом виноградівського підприємства.
Уже три місяці на «Сандерс-Іршава» проводять реконструкцію приміщень. Її кошторисна вартість становить 3млн.744тис грн. І це лише всередині. Про зовнішні роботи поки що не йдеться, оскільки зараз головним завданням є запуск виробництва. Як завжди є позапланові витрати та роботи і ремонт цеху всередині, за словами Пана Єфима, становитиме близько 4млн. 100тис грн.
Наразі намічений широкомасштабний проект і вже зараз закуплено обладнання на 420 тис. євро. На цьому устаткуванні іршавчани стажуються у Виноградові. Кількість потенційних працівників становить 30 осіб. Загальна кількість робітників першої черги 40-45 осіб. Крім цього ще 500 тис. євро буде вкладено в нову партію обладнання. Тож загальна кількість прямих інвестицій в устаткування для підприємства «Сандерс-Іршава» близько 1 млн. євро.
На сьогоднішній день у новому цеху вже працює троє людей, які виготовляють подушки. Паралельно проводиться монтаж обладнання. 21 травня повинна бути готова перша партія продукції. А всі, хто зараз стажуються у Виноградові розпочнуть працювати в Іршаві з 15 червня.
Отже, за два місяці у Іршаві буде близько 40 додаткових робочих місць. І за словами Єфима Розенталя це лише початок. Протягом року-півтора ця цифра може подвоїтися.
На завершення міський голова пообіцяв керівнику «Сандерс-Виноградів» підтримку та сприяння, адже нашим людям потрібна ця робота.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити