Чим жила Іршава 6 травня

Опубліковано .

Шанувальникам мотоспорту, футболу і танців цієї неділі сумувати не довелося. Зранку 6 травня всі ті, хто любить екстрим та захопливі видовища мав змогу спостерігати за безстрашними хлопцями на мотоциклах, які показували різні віражі на бездоріжжі.
Звідси хто куди: хтось святкувати перемогу, хтось додому відпочити, а шанувальники футболу на протистояння «Бужори» та «Севлюша». А після футболу поціновувачі танців зібралися у Районному будинку культури на «Танцювальний зорепад» від хореографічної студії «Black Angels» на чолі із незмінним місцевим гуру танців Юрієм Бурясом.
Цей концерт зібрав повну залу народу. Розпочався він із невеликим запізненням, тож коли в залі вимкнули світло запанувала мертва тиша, на сцені запалали ліхтарики – середня група розпочала концерт. Далі ведучий Юрій Мельник привітав усіх, а зокрема матерів із наступаючим святом, трохи пожартував і запросив на сцену Аліну Поляк, яка виконала пісню «Я піду в далекі гори», а старша група шоу-балету «Black Angels» у білосніжних довгих сукнях із ніжною вишивкою своїм танцем зачарували усіх присутніх. Ну, а бурю приємних емоцій вилили дошкільнята своїм танком «чунга-чанга», який вони виконали разом із своїм керівником.
У романтичному вальсі, а згодом запальному рок-н-ролі на сцені кружляли випускники загальноосвітньої школи №2. Пристрасне танго продемонстрував маестро Юрій Буряс із партнеркою Наталією Яценко.
Щоб не довелося сумувати і, щоб урізноманітнити свято організатори запросили команду КВН «От фонаря» із Кушниці, яка між виступами танцюристів жартувала, а вокалісти Віталіна Кізляк, Ірина Трикур, Надія Чийпеш подарували глядачам прекрасні пісні.
Протягом концерту танцюристи шоу-балету «Black Angels» зуміли показати все прекрасне в рухах, адже танцем можна передати емоції та почуття, що вони успішно і зробили.
«Подібний концерт, - як відмітив керівник хореографічної студії, - проводиться не вперше. І щороку ми намагаємося вдосконалюватися, піднімати та тримати рівень. Я вдячний тим батькам, які віддають до мене в групи своїх дітей. Я вдячний випускникам школи №2 та всім, хто разом зі мною робить такі справи. Не можу не подякувати тим людям, завдяки яким ми організували «Танцювальний зорепад – 2012». Це міський голова Іршави, депутат райради Ярослава Гангур, приватні підприємці: Василь Копа, Юлія Семак, Ярослав Дешко, Петро Шаленик, Кушницька команда КВН «От фонаря» (Петро Шинкар)».
Залишається побажати всій студії та керівникові творчих злетів і нових звершень.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити