Для Вас, шановні ветерани

Опубліковано .


Принести добре слово, веселу усмішку та проявити повагу і шану до тих, завдяки кому ми сьогодні живемо, зібралися члени Молодіжної ради, яка діє при Іршавському міськвиконкомі. Минають роки, пролітають дні, з кожним роком залишається все менше живих ветеранів – творців мирного сьогодення.
Тож у ці травневі дні інвалідів війни, учасників бойових дій, сім’ї загиблих на фронті вітали із Днем Перемоги Глушко Тетяна, Ярослав Овсак, Людмила Ковач та Раковці Владислав. З ініціативи радівців та міського голови і за сприяння та підтримки депутата обласної ради Павла Балоги всі отримали продуктові набори.
Гостинно зустрічаючи гостей, усі без винятку, ветерани їх рідні та знайомі плакали. А у відповідь на привітання дякували і побажали жити в мирі, щоб ніколи не зазнати того, що було на їхньому шляху. Стримуючи сльозу і навіть жартуючи Іван Лендєл, інвалід війни, згадав декілька моментів із тих часів. Каже, що іноді просив у Всевишнього, щоб його не оминула ворожа куля, а іноді докладаючи останні сили підтримував зраненого товариша, розуміючи, що це його останній шанс лишитися живим. Безжально розпустивши свої зловісні крила та воєнна круговерть розтоптала і скалічила тисячі людських доль. Мільйони молодих людей полягли відстоюючи свободу рідної землі. Тисячі лишилися каліками на все життя.
Пройшло більше півстоліття, але події того часу живуть у пам’яті бійця, у його душі, не покидають його у снах. І священним обов’язком ветеранів є передати цю пам'ять наступним поколінням.
А подякою від молоді за той славний подвиг в ім’я нашої свободи став сьогоднішній візит.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити