Доземно вклоняємось Вам

Опубліковано .


9 травня – День Перемоги – свято, бо сьогодні ми живемо у вільній країні. Та водночас, це день печалі та скорботи, бо дорога до нього була тернистою, облита кров’ю та устелена тілами мільйонів людей. Тож сьогодні схиляємо голови у подяці перед тими, хто виборов свободу і зустрів 67 весну разом із нами.
Керівники району та міста, представники громадських організацій, політичних партій та трудових колективів поклали квіти до Пам’ятника воїнам-визволителям у центрі міста. Зі словами подяки до ветеранів звернулися голова райдержадміністрації Віктор Феєр, голова райради Станіслав Сухан, Іршавський міський голова Степан Бобик, військовий комісар об’єднаного Іршавсько-виноградівського військового комісаріату Віктор Опришко, голова районної організації товариства добровольців Закарпаття Василь Рацин. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за ради вільного майбутнього. Мертву тишу в центрі міста розірвав потрійний залп.
На завершення мітингу учні всіх трьох шкіл міста буквально усипали ветеранів квітами, а вихованці дитячої школи мистецтв пройшлися урочистим маршем. А старенькі й сивочолі розчулено приймають вітання та, напевно, згадують фронтових товаришів та вкотре відтворюють у пам’яті свій шлях до перемоги. Після офіційної частини наші герої вітаються один з одним, обіймаються і жартують. Адже бачаться лише раз у рік, кажуть здоров’я не дозволяє. А в такий день збирають всі сили в кулак та з допомогою рідних приходять до пам’ятника воїнам-визволителям.
Традиційно, у другій частині святкування були «фронтові 100 грам, солдатська каша» та воєнні пісні. Вихованці спортивного клубу «Атлант» продемонстрували свою майстерність, а Василь Орешко та Степан Бобик отримали грамоти від голови райдержадміністрації за перемоги у чемпіонаті України.
І нехай нас омине те горе, яке спіткало наших бабусь та дідусів, але наш обов’язок пам’ятати про їх подвиг та жертву заради майбутнього.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити