В добру путь, випускники!

Опубліковано .


12 травня в центрі Іршави дівчата красувалися у вишуканих сукнях, а хлопці у елегантних костюмах. 111 випускників попрощалися зі школою. Святковою ходою кожен клас, на чолі із директором та вчителями, прийшов у центр. Учні поклали квіти до Пам’ятника воїнам-визволителям і вишикувалися на сходах перед районним будинком культури. Видовище захоплювало своєю красою.
На свято «Випускник-2012» прийшли батьки, рідні та друзі винуватців, а також голова райради Станіслав Сухан, Іршавський міський голова та заступник начальника відділу освіти Андрій Андрішко. Від представників влади крім слів вітання, деякі випускники, отримали грамоти за активну участь у громадському житті міста та високі досягнення у навчанні. Із напутніми словами до учнів звернувся настоятель Петро-Павлівського храму о. Михайло Юрина.
Вихованці загальноосвітньої школи №2 випустили голубів, як символ здійснення мрій та закружляли перед присутніми у романтичному, але прощальному вальсі, який стане останнім акордом безтурботного життя та першим самостійного і дорослого.
Прощання із рідною школою продовжилося у РБК – ЗОШ №1, приміщенні кінотеатру – Іршавська гімназія, актовий зал школи – ЗОШ №2. А потім святкування та схід сонця.
Щасливої Вам дороги, шановні випускники, успіхів та здійснення найзаповітніших мрій.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити