Третій дитсадок має нові вікна та двері

Опубліковано .


Найважливіше для будь-кого це здоров’я, а хороше самопочуття та комфорт діточок першочергове питання для кожної мами. Депутати та виконком дбають про тепло і затишок не лише у власних домівках, а й у дитсадках. Днями у дошкільному навчальному закладі №3 було замінено всі старі вікна і двері на сучасні енергозберігаючі склопакети.

Уже більше року міськвиконком працює над впровадженням енергозберігаючих технологій у дитсадках міста, оскільки ціни на енергоносії зростають, як то кажуть: «не днями, а годинами». Нагадаємо, що у всіх ДНЗ поряд із газовими встановлено котли на тверде паливо. Цілу зиму експериментували, вишукуючи альтернативу надзвичайно дорогому блакитному паливу, у деяких садках проводили реконструкцію котелень, щоб хоч якось зберегти тепло. Але технології енергозбереження потрібно втілювати в життя систематично та цілісно. Тобто, після встановлення нових котлів ребром постало питання заміни вікон та дверей, систем опалення та дахів.
Цієї зими був розроблений проект на капітальний ремонт фасаду будівлі ДНЗ №3 (заміна вікон та вхідних дверей). Тож всі старі дерев’яні конструкції вікон та дверей, які розсохлися та пошкоджені гнилизною були демонтовані, за оцінкою спеціалістів їх ремонт був недоцільним. Наразі на їх місце встановлено 60 нових металопластикових вікон та 4 вхідних дверей. Загальна кошторисна вартість проекту майже 300 тис. грн., але завдяки небайдужим людям – зокрема, місцевому підприємцю Євгену Пантьо, фактична сума, включаючи вартість оздоблювальних робіт, становитиме не більше 120 тис. грн. Це стало можливим тому, що вдалося отримати всі віконні конструкції за цінами виробника, а демонтаж та встановлення завод надав як благодійну допомогу.
Тож батьки вихованців ДНЗ №3 можуть бути спокійними за своїх дітей. Тепер їм буде зручно, тепло та затишно.
Демонтовані віконні конструкції звісно ж нікуди не годяться, але залишилася велика кількість скла, яке можна використати у побуті. Якщо є бажаючі придбати б/у скло звертайтесь за телефоном 2-28-55.
Дуже погана ситуація із вікнами та вхідними дверима і в ДНЗ №1 та ДНЗ №2. Тож тепер для виконкому завданням є до кінця року провести роботу по заміні старих віконних конструкцій і в цих садочках.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити