За политі огірки і помідори доведеться платити штраф

Опубліковано .

Щороку із приходом літа у Іршавського комунального підприємства по водопостачанню виникає проблема: знижується тиск у системі водопостачання міста. Причиною цього є те, що власники садово-городніх ділянок питною водою поливають сільськогосподарські культури, аби забезпечити себе хорошим урожаєм. Дбаючи про свої угіддя, ці іршавчани часто забувають, чи можливо взагалі не думають, про інших мешканців міста. Адже останні, часом не можуть задовольнити навіть свої побутові потреби.

У «Водоканалі» дуже серйозно ставляться до таких періодів. Попередньо завжди об'їжджають ділянки, де несанкціоновано відбувається відбір води на полив. Попереджають, щоб люди до цього не вдавалися.
Для хвилювання та контролю у «водоканалівців» є кілька причин. По-перше, для поливу використовується вода, яка за своїми властивостями вважається кращою в Закарпатті. Вона видобувається із джерел, розташованих на глибині 60-80 метрів, повністю збалансована та, на відміну від поверхневих вод, не містить органіки. По-друге, видобуток такої води коштує підприємству чималих грошей. Вартість електроенергії, яка живить насосні установки водозаборів дуже висока. Наразі щовечора «водоканалівці» проводять рейди у приватному секторі міста. Порушників штрафують.
Нещодавно було оштрафовано п’ятеро споживачів, жителів вул.Першотравневої.
Шановні абоненти! Не використовуйте воду із міського водопроводу на полив оскільки, цим Ви блокуєте можливість інших абонентів використовувати її на прямі потреби: приготування їжі, умивання тощо. 
                                                                          Віктор Гелетей, начальник Іршавського КПВ

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити