Творчий звіт від дитячої школи мистецтв

Опубліковано .


Любителі прекрасного насолоджувались музичними шедеврами у виконанні вихованців дитячої школи мистецтв. Вчора у районному будинку культури відбувся звітний концерт. У програмі свята було більше 20 номерів, все це зайняло майже дві години, але під звуки чарівних мелодій час промайнув надзвичайно швидко.

У концерті взяли участь учні молодших класів, випускники та викладачі Іршавської дитячої школи мистецтв. Цей заклад виховує призерів обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Протягом багатьох років педагоги розвивають тут таланти, яким Бог нагородив діточок. Тож свої напрацювання за цілий рік і показали.
Було тут все: і закарпатські народні пісні, і російські народні танці; також учні, в дуетах із викладачами, показували майстерність гри на баяні та фортепіано, а дівчата – учениці третього класу вміло виконали іспанський танець. Сказати правду, найпотаємніші струни душі зачепив мелодійний вальс. Слухаючи неперевершену мелодію скрипки, огортає тепло та переповнює спокій. Із впевненістю можна сказати, що протягом двох хвилин відчуваєш усе: і сум, і радість, і найпрекрасніше почуття – кохання. Добре підтримали заданий тон квартет Гармонія із піснею «Гармонія дощів» та дівчата із танцем «Дівоча доля».
На завершення концерту лишилася приємна місія для директора ДШМ Олександра Рацина, який нагородив учасників обласних конкурсів Віталія Сідора, Михайла Волошина, Тетяну Владімірцеву, Максима Арсеньєва дипломами.
Останнім акордом у концерті, який залишив добрий слід та спогад на довго стали композиції «Зачекай» і «Дим на воді» у виконанні зразкового дитячого духового оркестру дитячої школи мистецтв під керівництвом Івана Кули. У якості подяки – шквал аплодисментів від задоволеної публіки. Всі, хто прийшов на цей захід, отримав хорошу порцію позитиву та піднесений настрій на весь день.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити