Іршаву окупувала амброзія і борщівник

Опубліковано .

Амброзія полинолиста – це однорічний злісний карантинний бур’ян заввишки 20 - 180 (250) см, з міцною кореневою системою, яка проникає в грунт до 4 метрів, зневоднючи і виснажуючи його. При середній густоті рослина забирає з одного гектару землі до 2 тис. тонн води.
Жителі Іршави кажуть, що цю рослину «подарували» місту, коли насипали дамбу. З кожним роком амброзія поширюється та шкодить господарським угіддям іршавчан, оскільки утворює при цьому велику надземну масу і заглушує культурні посіви. До цього всього вона є сильним алергеном.
Не менш шкідливим для господарських угідь, а в додаток, ще й небезпечним для здоров’я людей є Борщівник Сосновського, який викликає опіки на шкірі.
Державна інспекція захисту рослин б’є на сполох. Спеціалісти кажуть, що терміново необхідно організовувати заходи по знищенню бур’янів. Ліквідовувати місця їх розповсюдження можна агротехнічним методом (скошуванням) або хімічним способом – препаратом Раундап. Використання цього засобу дозволено згідно «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених до використання в Україні» ефективно знищує наземну та кореневу систему бур’янів.
Амброзія і борщівник є дуже небезпечними та шкідливо діють на організм людини, тож будьте обережні!

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити