Прощавай, школо!

Опубліковано .


У п’ятницю, минулого тижня, у всіх школах міста та району пролунав останній дзвінок. Привітати учнів із закінченням навчального року, а випускникам побажати щасливої дороги у доросле життя прийшли керівники району та міста. Гості згадували свої шкільні роки. На думку приходили всі досягнення, злети і падіння, миті щастя та суму. Також представники влади вручили подарунки випускникам, а кращим учням-активістам – грамоти та подяки. Своїм виступом усіх присутніх порадували першокласники.

Закінчилася пора навчання, розпочинається пора відпочинку. Тож через три місяці сповнені сил, впевненості та надії всі учні повернуться у стіни рідної альма-матер.
Цього року, у зв’язку із футбольним чемпіонатом Євро-2012 навчальна програма дещо скорочена, тож випускні вечори у всіх школах району відбулися ще на початку травня. Але все ж, за доброю традицією випускний у храмі творчості пройшов у четвер, 24 травня. 58 випускників закінчили Іршавську дитячу школу мистецтв. Вечір розпочався на території школи, де винуватців свята зустрів зразковий дитячий духовий оркестр. Потім батьки, діти та викладачі поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям і продовжили святкування в районному будинку культури. Тут присутні мали змогу насолодитися вокальними, інструментальними, хореографічними концертними номерами у виконанні найкращих випускників школи. Директор ДШМ, заслужений працівник культури України Олександр Рацин вручив нагороди, свідоцтва про закінчення закладу.
Привітати творчу юнь прийшли: міський голова, який грамотами нагородив учасників зразкового дитячого духового оркестру (художній керівник Іван Кула), учасників хору старших класів (художній керівник Олена Йонаш), учасників танцювального колективу, випускників хореографічного відділу (художній керівник Світлана Огар) та в.о.начальника відділу культури і туризму РДА Людмила Бабинець. А від депутата обласної ради Павла Балоги привітання передав його колега, депутат облради Максим Хохлов.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити