Інформація із перших вуст

Опубліковано .

Ми звикли пильно спостерігати та обговорювати якісь зміни в місті. Тож щойно в Іршаві прокинулося життя, навколо розгорілися дискусії. Однозначно всім угодити не вдасться, бо хтось дає раціональні поради, а хтось шукає щілину, щоб «укусити». Найсвіжішим останнім прикладом є обговорення ремонту транспортного мосту. Завдяки можливості залишати коментарі на нашому сайті, відвідувачі висловлюють свої думки з того чи іншого приводу. Коли розпочалися роботи на конструкції мосту відразу посипалися критика і поради. Міркувань із цього приводу було чимало. Все це у виконкомі взяли до уваги, організували зустріч із спеціалістами – інженерами-будівельниками. У результаті було прийнято рішення внести деякі зміни у проектну пропозицію і продовжити ремонт. До слова, фінансувати подібні роботи міськрада не має права, оскільки об’єкт знаходиться на балансі Укравтодору, тож всі питання із коштами вирішують виключно спонсори.
Досить часто у коментарях читачі ставлять питання про те чи продовжиться будівництво басейну, пропонують побудувати кінотеатр, або відновити функціонування у колишній його будівлі, також радять привести в належний стан будівлю районного будинку культури. Та фінансувати жоден з цих об’єктів міський бюджет не може, бо і кінотеатр, і басейн на базі ДЮСШ стоять на балансі відділу освіти. Щоб не бути голослівними та уточнити хто є їх балансоутримувачем та, які плани щодо них у районі, ми звернулися до голови райдержадміністрації Віктора Феєра.
Нещодавно завершився ремонт даху РБК, та проводиться ремонт сходів на центральному вході. Над оздобленням парадного входу, з ініціативи міськвиконкому, працювали власники їдальні, яка знаходиться в приміщенні будинку культури. А з чиєї ініціативи та фінансової підтримки відремонтували покрівлю?
Роботи фінансувалися відділом культури, оскільки цей підрозділ РДА і є балансоутримувачем об’єкту. Але хочеться відмітити, що всі роботи почалися із приходом нового керівника РБК, який активно взявся за роботу, бо в тому стані, в якому перебував об’єкт до сьогодні його треба було закривати: протипожежна система знищена, система опалення практично не функціонувала, майно використовувалося абсолютно без обліковано. Мене радує, що з цим усім наводиться порядок. Надіюся, що до кінця року ми матимемо той заклад культури, який потребують іршавчани та всі жителі району для проведення різноманітних заходів.
Вікторе Івановичу, а які плани щодо продовження будівництва басейну на базі дитячо-юнацької спортивної школи?
На сьогоднішній день районом підготовлено та подано повний пакет документів для участі в державній програмі на добудову басейну. РДА взяла на себе зобов’язання профінансувати 10% від загальної суми та подала клопотання щоб 20% надала область, а 70% - держава. Є дуже велика надія, що ми попадемо в програму і на наступний рік уже матимемо басейн. Але, правду кажучи, мене більше турбує подальша доля цього об’єкта та його утримання. Адже попередній аналіз показує, що на його утримання потрібно 800 тис.грн. на рік. Тому зараз перед нами стоїть завдання провести необхідні реформи для того, щоб вивільнити частину кошів, аби ми могли нормально утримувати басейн. І при цьому не скорочувати працівників та не зменшувати заробітну плату. Одним із таких методів є економія на енергоносіях. Ще одним виходом у цій ситуації є надання платних послуг – басейн повинен на себе заробляти.
Не менш активно на сайті обговорюється питання про відновлення роботи кінотеатру, що можете сказати з цього приводу?
Кінотеатр перебуває на балансі відділу освіти і саме зараз ми проводимо повний аналіз: чи потрібен він освіті у тій формі, в якій він зараз функціонує; чи передати його на баланс міськраді з подальшим його використанням як кінотеатру, або для комерції, а поряд із цим дати можливість використовувати приміщення для тих гуртків, які там зраз працюють. Тому зараз ми перевіряємо які там гуртки, які методисти. Ми зберемо ще кілька нарад, щоб проаналізувати кожного хто там навчається та працює і вирішимо, що робити далі. Особисто я переконаний, що освіті цей заклад у такій формі не потрібен.
Щиро вдячна Вам, Вікторе Івановичу, за розмову.
Шановні відвідувачі сайту, залишайте свої коментарі, пропозиції та питання. Ми намагатимемося знайти на них відповіді.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити