Декілька штрихів із сесійного засідання

Опубліковано .

Анонсована 18 позачергова сесія міської ради відбулася 30 травня. Розпочалося засідання із приємної місії, яку виконав міський голова – нагородив заступника міського голови, депутата міської ради Івана Завидняка почесною грамотою з нагоди 60-річчя з Дня народження. Продовжилося пленарне засідання за планом.
Почала традиційно головний бухгалтер Світлана Кинів із проектами рішень по бюджету. Особливих дискусій та питань не виникало, адже всі пункти порядку денного були попередньо опрацьовані на засіданні постійних комісій. Отож першим депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2012 року. Далі проголосували за внесення змін до міського бюджету, затвердили розпорядження міського голови прийняті у міжсесійний період та одноголосно вирішили збільшити норму харчування на один дітодень в дошкільних навчальних закладах освіти міста та с.Собатин на оздоровчий період з 01.06.2012р. по 01.09.2012 року. Також прийняли рішення про спрямування коштів на придбання електричних плит класу економ для дитсадків №4 (колишній ткацької фабрики) та №1 (колишній абразивного заводу). Замінити старі довелося у зв’язку із великими затратами електроенергії. Тож із метою економії у міськвиконкомі їм знайшли альтернативну. На майбутнє, якщо експеримент вдасться і нові плити дійсно виправдають всі характеристики, то на чергову сесію винесуть пропозицію про заміну всіх старих електроплит.
Одностайним було рішення народних обранців про спрямування коштів на капітальний ремонт даху та фасаду будівлі міської ради. Далі сесія «дала зелене світло» на розміщення тимчасово вільних коштів на вкладних (депозитних) рахунках у державних банках.
Наступним стало рішення про спрямування вільного залишку по спеціальному фонду у сумі 69 тис.грн. для оплати розчищення русла р.Іршавка-2. Йдеться про фінансування робіт із розчистки старого русла біля ДНЗ №4 та у міському парку. Це дасть змогу при паводках зменшити навантаження на основне русло та в деякій мірі вберегти від руйнування лівий берег річки Іршавка, поблизу Свято-Іллівського храму та правий берег уздовж вул.Першотравневої.
Із проектом рішення про визначення Іршавського комунального підприємства «Тепло-Місто» балансоутримувачем міських кладовищ по вул. Білецькій та Українській депутатів ознайомив керуючий справами міськради Володимир Мимріков. Враховуючи вимоги Припису №14 Інспекції ДАБК у Закарпатській області, керуючись чинним законодавством, сесія вирішила поставити міські цвинтарі на баланс КП «Тепло-Місто».
Інформував про питання із земельних відносин землевпорядник міськради Михайло Рацин, який зазначив, що всі питання попередньо розглянуті та опрацьовані профільною комісією. Тож дискусій та зауважень у депутатів не виникло.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити