Для розміщення магазину на території Іршавської міської ради в урочищі "Навпроти кладовища"

Опубліковано .

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки для розміщення магазину на території Іршавської міської ради за межами населеного пункту.

Ознайомитись детальніше...

Для розміщення свинокомлексу на території Іршавської міської ради за межами населеного пункту

Опубліковано .

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки для розміщення свинокомплексу на території Іршавської міської ради за межами населеного пункту.

Ознайомитись детальніше...

Для розміщення дачного будинку на території Іршавської міської ради за межами населеного пункту

Опубліковано .

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки для розміщення дачного будинку на території Іршавської міської ради за межами населеного пункту.

Ознайомитись детальніше...

Розміщення магазину складу з продажу будівельних матеріалів на території Іршавської міської ради за межами населеного пункту

Опубліковано .

Початок громадського обговорення, щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки для розміщення магазину-складу з продажу будівельних матеріалів на території Іршавської міської ради, контур 1133 за межами населеного пункту, площею 0,40 га ТзОВ «Пріма фарм».
Ознайомитись детальніше...

Розміщенням кафе-магазину, складів та господарських будівель, на території Іршавської міської ради «Біля заготскота» за межами населеного пункту.

Опубліковано .

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації - детального плану території земельних ділянок з розміщенням кафе-магазину, складів та господарських будівель, на території Іршавської міської ради «Біля заготскота» за межами населеного пункту.

Ознайомитись детальніше (ділянка площею 0,15 га)
Ознайомитись детальніше (ділянка площею 0,20 га)