У міському парку пройшли «Веселі старти»

Опубліковано .


Сьогодні дорослі зібралися, щоб влаштувати малечі свято – проведено другий етап змагань у рамках Олімпійського дня приуроченного до Дня захисту дітей. Участь у конкурсі взяли старші групи всіх дошкільних навчальних закладів міста. Розпочався захід із привітання заступника голови РДА Мирослави Кули та заступника голови райради Петра Добромільського, який побажав учасникам успіху та «їсти багато каші, щоб росли сильними та здоровими».
Кожна команда прийшла із групою підтримки, в якій крім вихованців були і батьки. Стартували змагання із представлення садочків та виголошення девізу. Тут кожний дошкільний навчальний заклад показав свою винахідливість, потім усі дружно продемонстрували хореографічну майстерність у «Танку веселих каченят». Далі перша естафета, де в парі зустрілися учасники з першого та третього садочків. Завданням було – скласти сонечко із палок навколо круга. У другому конкурсі малеча, і збирала, і садила гриби, у третьому показали себе на спритність – біг із перешкодами, а в четвертому всі уміло осідлали м’яч.
У перервах між естафетами із сольними номерами виступали маленькі представники садочків. Вони порадували присутніх співами і танцями.
На завершення учасники змагань отримали спортивний інвентар: гімнастичні скакалки, м’ячі, гімнастичні круги. Призи забезпечили відділ у справах сім’ї, молоді і спорту, районний осередок НОК України, благодійний фонд Степана Деркача. А найсолодший приз дітлахи-учасники, маленькі вболівальники, які підтримували свої команди, отримали від Іршавської міської ради та приватного підприємця Олександра Ломаги.
На цьому святкування закінчилися, хоча по завершенні естафет ще мали бути танці, на жаль, плани зіпсував дощ.
Отак в Іршаві відмітили День захисту дітей. І нехай такі заходи стануть доброю традицією. Зігріймо теплом та подаруймо любов нашим маленьким громадянам, бо вони – наше майбутнє!

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити