Ремонт у місті продовжується

Опубліковано .


З ініціативи та фінансової підтримки місцевих підприємців продовжуються роботи по реконструкції центрального мосту. Наразі майстри приступили до обробки другої арочної конструкції. Прогнозують, що за три- чотири тижні всю роботу можна завершити.
Як відзначив архітектор, конструкція обробляється кристалічною грунтівкою глибокого проникнення. Наступним кроком стане штукатурка із додаванням спеціальних сумішей (скловолокно) – армована штукатурка. Обґрунтовується використання цього матеріалу тим, що деякі місця на конструкції мосту потребують нанесення товстого шару бетонної суміші, а вся конструкція вібрує від руху автомобілів, що може призводити до обсипання бетону. Щоб хоч якось захистити колони та арочні елементи мосту від атмосферного впливу в бетон додають гідрофобні суміші.
Щоб зберегти форму ніш, які є на арочних елементах, зробити їх рівними та прискорити роботу, майстри використовують пінопластові вставки, чим і збережуть оригінальний рельєф на арках мосту. Також, за словами пана Сергія, арочна частина буде оздоблена світлодіодною стрічкою, між колонами встановлюватимуться світильники. Відновлюватиметься і дорожнє покриття через центральний міст.
До завершення наближаються також роботи над будівництвом кругової розв’язки в центрі. Тут залишилося оздобити транспортне кільце плиткою та зробити клумбу.
Розпочато роботу і на центральній площі міста, частина якої викладається бруківкою (праворуч від РДА). Нагадаємо, що проектом передбачено благоустрій території із збільшенням зон відпочинку та сонячним годинником і алеєю слави в центрі.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити