День медика 2012

Опубліковано .


Своє професійне свято відзначили медичні працівники. Їх сьогодні вітали у районному будинку культури перші керівники району Віктор Феєр та Станіслав Сухан, мер міста Степан Бобик, начальник відділу охорони здоров’я Іршавської РДА Антон Горзов. Відзначити день медичного працівника прийшли представники зі всіх відділень райлікарні та поліклініки. Традиційно організатори запросили на свято і ветеранів медичної служби – тих, хто зараз на заслуженому відпочинку. Для них підготували подарунки та квіти.
Загалом хороший настрій був гарантований усім, адже концерт розпочав Народний хор лікарів веселою композицією «Карпати». Додали позитиву найменші вихованці Юрія Буряса із танцем «Чунга-чанга».
Далі до наших ескулапів із вітальними словами звернулися голова райдержадміністрації Віктор Феєр, голова райради Станіслав Сухан та міський голова. Вони побажали сил та енергії всім, хто стоїть у витоків життя, всім, хто рятує людські життя, хто вселяє віру у серця своїх пацієнтів.
Керівник міста підтримав хорошу ноту і розповів гумореску, вручив медпрацівникам почесні грамоти, а ветеранам медичної служби подяки за їх самовідданість роботі та багаторічну працю на професійній ниві.
Продовжили розважати публіку Іннеса Спасюк із вокальною композицією та танцювальний дует, який кружляв у вальсі (Євгенія Мельник та Михайло Калинюк).
Родзинкою концертної програми стали танцювальні номери вихованців дитячого садка №4. Гостями на сьогоднішньому святі був театр мініатюр «Шарж» з Ужгорода.
До завершення святкового вечору підвів Народний хор лікарів новою піснею у своєму репертуарі «Там где клен шумит», і звісно ж, традиційна, улюблена композиція майже всіх іршавчан - «Іршаво, Іршаво…».
Тож щиро вітаємо всіх медичних працівників. Щастя вам, добробуту у кожній домівці і здійснення всіх найзаповітніших бажань.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+2 # Глядач 14.06.2012, 22:53
Родзинкою концертної програми був східний танець вихованців ДНЗ №1 музичний керівник Лях Мар'яна Андріївна.
Відповісти