Робочі зустрічі

Опубліковано .

Сьогодні відбулася чергова робоча зустріч міського голови із головним інженером проекту центральної площі Василем Черкуном. На зустрічі були присутні голова Іршавського РБКП «Агробуд» Іван Чийпеш та головний інженер цього ж підприємства Євген Савко. Тож була зроблена розмітка оздоблення на центральній площі, а також досягнуто домовленість із Василем Черкуном про розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху житлового будинку 1«б» по вул.Набережній. У міськвиконкомі налаштовані розпочати ці роботи приблизно на початку липня.
Ще одна результативна бесіда відбулася сьогодні із керівником виноградівського «Агрошляхбуду» Юрієм Данком. У результаті підписано угоду про продовження капітального ремонту вулиці Першотравневої та початок таких же робіт по вул. Чапаєва. Досі вони не розпочинаються лише через несприятливі погодні умови, щоб «гроші у воду не кидати», як у нас зазвичай і робиться.
Загалом, стан доріг на Закарпатті – доволі актуальна тема. Іршавщина не є якимось винятком на загальній картині. Місцями ями по коліно, місцями вже просто бездоріжжя. Лиш де-не-де залишки асфальтного покриття. На жаль, це реальність.
Райцентр трошки залатали на початку року. Центральну дорогу із сторони Сільця та Дубрівки і трошки в центрі міста. І тепер приводом для обурення місцевих мешканців є той факт, що від переїзду, по вул.Гагаріна, на виїзд в сторону Броду та Ільниці, ні грама асфальту не кинули. Жителі міста звертаються у міськвиконком, до комунальників, бо їх найчастіше зустрічають , місцевих депутатів. Питання ставлять таким чином – чому бічні вулиці в місті ремонтують, і планують їх капітальний ремонт, а центральною дорогою проїхати вже майже неможливо? На жаль, при всьому бажанні відремонтувати, наприклад, вулицю Гагаріна, міськрада не може виділити жодної копійки, бо центральні дорожні артерії міста знаходяться на балансі Закарпатоблавтодору, їхнім ремонтом повинні займатися інші структури. А міськрада має на своєму балансі всі бічні вулиці, тож над покращенням їхнього стану і працює.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити