Спека…але готуємося до зими

Опубліковано .

Незважаючи на тридцятиградусну спеку, яка зараз мучить усіх, у міськвиконкомі говорять про те, як будуть зимувати… як будуть зимувати діти у садочках. Минула зима пройшла у пошуках альтернативного палива, ефективних енергозберігаючих технологій тощо.
За весь опалювальний сезон довелося пережити чимало форс-мажорів, оскільки для обігріву дитсадків міста пробували брикети (вугільні, дерев’яні), дрова, а щоб дітям було тепло та затишно підтримували температуру в кімнатах блакитним паливом. Аби не «стати на минулорічні граблі», розпочали підготовку до зимових місяців уже зараз. У всі дошкільні навчальні заклади завозять дрова. За приблизними підрахунками, щоб до осені забезпечити всі садки твердим паливом, кожен місяць треба доставляти 140 куб.м. дров.
Неодноразово вже зазначалося, що втілення енергозберігаючих технологій вимагає системності та послідовності. Тобто обігріти та «витримати» температурні норми у приміщеннях дитсадків можна в тому випадку, якщо тепло не втрачається: нова система опалення, якісні вікна та двері, зовнішня штукатурка. Все у комплексі повинно дати хороши результат. Поки що лише у ДНЗ №3, і ДНЗ №4 міськраді вдалося замінити старі вікна і двері на нові металопластикові склопакети. Розроблений проект на такі ж роботи для ДНЗ №2. Міськвиконкомом направлено клопотання до обласної ради на фінансування цього проекту.
Будемо сподіватися, що все задумане вдасться втілити в життя. І маленькі іршавчани почуватимуть себе комфортно та затишно у садочках.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити