Які пропозиції прийняти?

Опубліковано .

На черговому засіданні виконкому знову думали над темою благоустрою набережної біля РБК. Зважаючи на те, що її досить активно обговорювали на нашому сайті, було багато зауважень та думок «за» і «проти», члени виконкому вирішили поки що не замовляти ніякі проекти забудов цієї території, а спочатку запропонували всім бажаючим дати свої ескізи пропозицій із врахуванням висловлених думок іршавчан. Всі вони знову будуть на сайті і кожен бажаючий зможе висловитися. Тільки після цього прийматиметься остаточне рішення.
Дозвіл на розробку варіантів забудови надається лише в тому разі, якщо автор майбутньої пропозиції погоджується з усіма умовами щодо благоустрою поставленими депутатами, членами виконкому та відвідувачами сайту.
У загальному думки візитерів вебресурсу та членів виконкому міськради можна виділити так: розмістити декілька споруд; взагалі нічого не будувати в цьому місті лише облагородити набережну (встановити лавки, декоративні світильники, доріжки викласти бруківкою); поставити одну споруду біля існуючого кафе «Золота рибка», але вона повинна бути не звичайної прямокутної форми, а мати інше оригінальне оформлення, і якщо встановлювати, то із врахуванням всіх санітарних норм (туалети, каналізація, система тепло- та електропостачання ).
На виконкомі висловлювались думки, що все повинно бути зроблено в одному стилі. «Ніякого різнобою, на зразок – одна споруда в стилі хай-тек, інша – українському. Все повинно бути однакове», - відмітив член виконкому Іван Михайлюк. Присутні також зазначили, що якщо тут будуть господарі, то буде і порядок, а також наголошували, що однозначно робити щось потрібно, але наразі у міськраді немає коштів для благоустрою набережної, тому в цьому році вона відходить на другий план. Якісь роботи планувати тут можна лише у 2013 році, а якщо долучити підприємців, то навести лад на набережній можна спробувати ще цього року.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити