Свято тих, хто служить людям

Опубліковано .


День державної служби та 16-ту річницю Конституції України вчора іршавські держслужбовці відзначали в районному будинку культури. Подарунком для всіх була цікава та насичена концертна програма за участю вокалістів: Асі Капітан, Аліни Поляк, Олесі Мейсарош, квартету «Гармонія»; закарпатські народні пісні у виконанні новоствореного хору працівників культури району; «Цирковий калейдоскоп» у виконанні учасників народної циркової студії «Весела арена» РБК (керівник Ніна Попович).
А для кращих із кращих – грамоти, які вручали голова Іршавської райдержадміністрації Віктор Феєр, голова райради Станіслав Сухан, міський голова Степан Бобик. Крім цього, за наказом Президента України нагрудними знаками та посвідченнями почесного звання «Мати-героїня» було нагороджено двадцятьох багатодітних матерів з району. Цю місію виконали перші керівники району.
Грамотами Іршавської міської ради нагороджено не лише державних службовців, а й із нагоди 16-ї річниці Конституції України було відмічено тих людей, котрі, не шкодуючи власних сил, коштів, а часто ще й свого вільного часу, розбудовують свою маленьку батьківщину та беруть активну участь у громадському житті міста. Це Михайло Глушко, Іван Липчей, Василь Терпай, Євген Єлков. Саме їм не байдуже, яким буде завтрашній день для Іршави.
Теплі слова вітання прозвучали для всіх від керівників району та міста. Тож усім витримки, терпіння та міцного здоров’я.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити