У вас ще немає лічильників води? Тоді ми йдемо до вас.

Опубліковано .

Жарти жартами, а встановлення лічильників, у деяких містах, вже є справою обов'язковою для всіх. І погодьтеся, що вона є ще й потрібною. Не будемо зараз говорити про економію прісної води в світі, хоча і це теж важливо, а звернемо увагу на економію грошей, яка стане помітнішою після того, як буде виконано встановлення лічильників води в нашому місті. Наразі Іршавським КПВ на розгляд сесії міської ради надано пропозиції щодо упорядкування норм споживання води. Та й тарифи не «завмерли» на одному місці, а зростатимуть. Після проведення аналізу споживання води за червень 2012 року, зрівнявши фактичні дані, у водоканалі зробили висновок, що середньостатистичний житель Іршави, в якого встановлений лічильник витрачає 12грн.93коп., а по тарифах споживання цей же місяць «коштує» 21грн.74коп. Тож тим жителям, які не мають лічильників, з метою економії коштів, потрібно в найкоротші строки встановити засоби обліку води. Активне встановлення лічильників сприятиме зниженню розміру оплати населенням за фактично спожиту воду, а це в свою чергу, призводитиме до ощадливого використання води в житловому фонді.
Комунальним підприємством по водопостачанню вже проведено ряд заходів по підвищенню тиску в мережі до оптимально можливого рівня. Разом із цим сподіваються уникнути локальних проривів водопровідних труб. Слід відмітити, що стовідсоткове встановлення лічильників буде мотивувати водопостачальне підприємство знижувати непродуктивні витрати та втрати води.
В будь-якому разі, найпершим позитивним фактором при встановленні засобів обліку води є те, що споживач сплачуватиме лише за той об’єм води, який використає.
                                                                                                Віктор ГЕЛЕТЕЙ, начальник ІКПВ

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+1 # Irshavchanyn 04.07.2012, 11:28
І це правильно, лічільники обов,язково потрібно встановити у кожній оселі де користуються послугами іршавського водоканалу! Чому це ми, у кого на даний момент є лічильник, ми маємо оплачувати їхнє поливання огороду та марне використання водних ресурсів? І ще зверніть велику увагу на підвісний міст що на Набережній, багато людей миють коври, цим самим забруднюють річку, а поті їх виносять на міст щоб підсихали. З однієї сторони уже міст трішки прогнувся!!! ІРШАВО! Люди, не будьте байдужі до свого міста!!!
Відповісти