Святкове богослужіння в Дубрівському монастирі

Опубліковано .


Атмосфера добра, спокою та благодаті огортала душу кожного, хто в суботу, 7 червня, побував у Дубрівському жіночому монастирі. Цього дня із самого ранку на подвір’ї збиралися люди: численне духовенство, сотні прихожан, а також безліч дітлахів та молоді. В цей день Христова Церква вшановує пам'ять одного з 12 апостолів святого Іоанна Предтечі, в честь якого і освячено цей монастир.
На святкову Божественну літургію приїхав Висикопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський разом із секретарем єпархії Петром Мурником. Поважних гостей зустрічали настоятельниця монастиря, архімандрит Сергій, духівник, благочинний районного благочиння протоієрей Георгій Чуулей, священики із району. Разом, доріжкою, устеленою квітами, всі пройшли до нового літнього храму, де відбулося Богослужіння. Цей храм освятили минулого року, також 7 липня, в честь Іверської ікони Божої Матері, котра своєю чудотворною силою відома далеко за межами району.
Під час богослужіння Висикопреосвященніший Феодор нагородив настоятельницю монастиря ігуменю Серафиму та п’ятьох священнослужителів району Хрестом із прикрасами. Цю нагороду всі духівники та настоятельниця отримали за чесне пастирське служіння перед православними мирянами.
На завершення отець Петро Мурник, секретар єпархії провів Головне таїнство Православної Церкви – причастя. Адже за словами Біблії саме воно очищує людину від усілякої скверни та відганяє усяке зло. Треба сказати, що тих мирян, які готувалися до прийняття причастя було досить багато. Чимало було і немовлят та діточок, котрі хоч і важкувато, та все ж витримали всю Божественну літургію, та долучилися до прийняття Євхаристії.
Під час Богослужіння у храмі на подвір’ї збиралося ще більше народу. Радувало те, що приходило багато молоді: юнаків та дівчат. Люди юрбилися біля водосвятного джерела, а хтось тихесенько нашіптував молитву, дехто спілкувався із сестрами монастиря, які люб’язно і привітно відповідали на всі питання. Сьогодні у монастирі свій послуг виконують чотирнадцять сестер. Вони завжди радо зустрічають православних прихожан та намагаються допомогти.
Перебуваючи тут, напевно кожен християнин зміг торкнутися тих потаємних струн, котрі дають духовну силу, впевненість та тверду віру.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити