Позачергове засідання депутатів Іршавської міськради

Опубліковано .

Народні обранці Іршави зібралися на 19-ту позачергову сесію 6-го скликання. На порядок денний було винесено десять питань. На засіданні присутні заслухали інформацію працівників Іршавського РВ УМВС України в Закарпатскій області. Із звітом про роботу виступив дільничний інспектор міліцій, лейтенант Віталій Данканич. За його словами протягом 2012 року Іршавським РВ було розглянуто 70 заяв та повідомлень, із яких по п’яти порушено кримінальні справи, а у 65 відмовлено у порушенні кримінальної справи. Також із початку року було складено 55 адмінпротоколів – в основному за дрібне бешкетування, вчинення насильства у сім’ї, куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, споживання алкогольних напоїв у громадських місцях, порушення паспортного режиму тощо. Віталій Данканич також відмітив, що дільничними інспекторами постійно проводиться робота з тими особами, які знаходяться на обліку в Іршавському РВ УМВС. Депутати інформацію прийняли до уваги, а проведену роботу визнали задовільною.
Фінансові питання висвітила головний бухгалтер міської ради Світлана Кинів. Всі бюджетні нюанси були обговорені та опрацьовані членами постійних комісій у переддень сесії, тож зауважень не виникло. Народні обранці одностайно проголосували за внесення змін до міського бюджету, а саме пересув коштів із статті «Інші видатки» на статтю «Дошкільні навчальні заклади». Таким чином на придбання матеріалів для всіх ДНЗ міста та дитсадка с.Собатин виділено 30 тисяч гривень.
Затвердили і проект рішення щодо змін у дохідну та видаткову частину міського бюджету. У зв’язку із недовиконанням дохідної частини бюджету та за рекомендацією фінансового управління РДА дохідну та видаткову частини зменшено на відсоток недовиконання власних надходжень – 65063 грн.
Також на порядок денний було винесено питання про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва фізичних осіб на території міської ради на 2013 рік. З інформацією виступила старший державний податковий інспектор Неля Мейсарош. Згідно чинного законодавства ставки єдиного податку повинні бути затверджені рішенням сесії міськради до 15 липня 2012 року. Державною податковою інспекцією в Іршавському районі на адресу міськвиконкому були надіслані пропозиції, щодо ставок єдиного податку на 2013 рік переліком видів діяльності згідно КВЕД (099:2010), з якими депутатський корпус був ознайомлений на засіданні постійних комісій. В цілому ставки залишилися незмінними, що отримало схвалення у сесійній залі.
На засіданні сесії депутати затверджували статут ІКПВ, працювали над встановленням норм витрат води на території міської ради, затвердженням порядку і визначенням умов припинення подачі води споживачам, а також відключенням каналізаційних мереж споживачів від комунальної системи водовідведення.
З цього питання присутніх інформував начальник Іршавського комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню Віктор Гелетей. Хоч цю тему детально проаналізували попередньо на засіданні постійних комісій, втім обговорення було досить жвавим і активним. Зокрема, щодо порядку та визначення умов припинення подачі води, то пропозиції подані ІКПВ взяли за основу проте внесли деякі зміни. Приміром, зауважили, що повідомляти про відключення води під час проведення ремонтних (неаварійних) робіт на водогонах ІКПВ має за п’ять днів; у разі, якщо споживач ніяк не реагує на приписи контролерів водоканалу, то відключення від водопостачання підприємство повинно проводити лише за умови погодження з профільною комісією міськради тощо.
Щодо впорядкуванням норм витрат води на території міської ради, то депутатський корпус зобов’язав ІКПВ інформувати населення про те, що до 1 вересня 2012 року потрібно встановити засоби обліку води. Передбачається, що такий захід призведе до значної економії водних та енергоресурсів. Крім того, проаналізувавши споживання води за червень 2012 року у ІКПВ стверджують, що ті мешканці міста, які не мають лічильників по тарифах споживання сплачують майже у двічі більше, ніж громадяни, які мають лічильник. Додатково планується також винести на розгляд міськвиконкому питання про те, щоб споживачам, які звернуться в ІКПВ до 1 вересня 2012 року з відповідною заявою, видача технічних умов на водопостачання і водовідведення, а також монтаж засобів обліку води буде проводитись за кошти Іршавського комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню.
Загалом засідання пройшло добре, сесію закрили за регламентом.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити