Фінішував чемпіонат України серед юних спортсменів

Опубліковано .


Завершився чемпіонат України серед юніорів із пішохідного туризму. Нагадуємо, що змагання проходили в урочищі Ставліш протягом чотирьох днів.
Перший день чемпіонату (12 липня) розпочався із змагань на дистанції «Командна смуга перешкод». Першість тут завоювала команда Українського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, другою фінішувала команда Луганської області, а третіми стали київляни.
13 липня учасники змагалися на дистанції четвертого класу складності «Крос-похід». В результаті команда Держцентру поступилася місцем луганчанам, а третіми фінішували юні туристи з Рівного.
«Командні змагання. Зв’язки» - дистанція останніх двох днів змагань (14-15 липня). У цьому протистоянні луганчани втримали першу позицію, другою стала команда м. Києва, а третьою – команда Донецької області. Отже, за підсумками чотирьох днів змагань, серед 27-ми команд перше місце посіла команда Луганської області, друге – команда Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (м.Київ), третє – команда Київської області. Всі учасники команд-переможниць отримали іменні грамоти, кубки та медалі. Наші земляки – команда Закарпаття – стали шістнадцятими у загальнокомандному заліку.
Протягом всього чемпіонату окрім змагань було досить відпочинку та розваг. Адже із співами і танцями зустрічав гостей зі всієї України зразковий дитячий ансамбль «Кирниченька» під керівництвом Едіти Токар. А як зустріли – так і провели: не зважаючи на примхи погоди їх виступ на закритті чемпіонату підняв усім настрій та змусив підтанцьовувати під веселі мотиви закарпатських пісень. Крім того впроваджено нові традиції проходження Чемпіонату. Це привітання тих, хто святкує свій день народження у період проходження Чемпіонату (всі іменинники отримали пам’ятні подарунки) та передача новоствореного прапору від представника Закарпатської області представнику Кіровоградської області, де проходитимуть змагання у 2013 році.
Учасники змагань та тренери зізналися, що змогли не лише показати свої вміння, а й чудово відпочили. Тож із нетерпінням чекатимуть наступного Чемпіонату, який пройде на Закарпатті у 2016 році.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити