Нарешті дочекалися. У Собатині латають дорогу.

Опубліковано .


Вкотре чіпляємо найболючішу тему – дороги. Та окрім того, що відчутних змін у сторону покращення на автошляхах немає, все ж приводом для розмови є приємна звістка про те, що в Собатині, селі, що у підпорядкуванні Іршавської міської ради, розпочався поточний ямковий ремонт. На нього жителі чекали дуже давно. Неодноразово зверталися у міськвиконком із проханням хоч якось змінити ситуацію, бо дорога тут жахлива: ями таких розмірів, що при спробі їх об’їхати є великий ризик ДТП.
Балансоутримувачем автодороги «Іршава-Собатин» є Служба автодоріг у Закарпатській області. Відповідно, кошти на її ремонт повинні надходити із держбюджету. Втім, як відмітив начальник Іршавської філії «Райавтодор» Ігор Русин, - там зараз досить скрутно, фінансування недостатнє. «Наразі вся область стоїть, бо не має ні палива, ні бітуму. Коли щось буде, тоді й будемо робити».
Причини ніби об’єктивні, але від пояснень нікому легше не стало, бо стан дороги вимагає негайного ремонту. Тож у міськвиконкомі зуміли знайти вихід із ситуації. Оскільки за чинним законодавством фінансувати роботи по ремонту цієї дороги міськраді заборонено, то була досягнута домовленість про сприяння місцевих підприємців. Зокрема, фінансову підтримку надає Сергій Смірнов, який за власні кошти придбав матеріали для ремонту дороги, а працівники «Райавтодору» проводять роботи. Загальна протяжність дорожнього покриття, яке потрібно відремонтувати, становить 4 км. Сергій Миколайович каже, що оскільки звернення в будь-які інстанції і прохання про допомогу виявилися безрезультатними, терпець увірвався і вирішив зробити власними силами.
Звісно, важко в голову вкладається той факт, що дороги обласного підпорядкування латають місцеві керівники разом із підприємцями, проте, якщо обіцяного три роки чекають, то цікаво, скільки б довелося чекати того, на що навіть надії не давали.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити