Вперше в Іршаві пройшло Свято Морозива

Опубліковано .


Вже традиційними стали свята для дорослих із вином, биком та розвагами, але вчора у центрі міста відпочинок, концертна програма та інші забави були лише для малечі. Вперше в Іршаві відбулося Свято Морозива. Солодощі для всіх гостей представила торгова марка «Три Ведмеді». Головними героями свята стали великі білі три ведмеді, які користувалися найбільшою популярністю серед публіки. Щоб свято не перетворилося в банальне поїдання морозива організатори вирішили влаштувати повноцінний празник розрахований на дітей. Отож, участь у концертно-розважальній програмі взяли наймолодші виконавці іршавщини.
Роль ведучих гідно виконали доросла пані Марина Гайсак та юний джентльмен Миколка Павляк. Вони розповіли цікаві факти про виникнення морозива, вафельних ріжків, а між концертними номерами провели вікторину, де розіграли призи, до речі також солодкі. Вручали заслужені винагороди малятам білі ведмеді.
Хороший темп, приємні емоції та настрій задали наймолодші вихованці хореографічної студії Своїм талантом присутніх радували вихованці дитячих садків міста. Вокальні здібності продемонстрували: ансамбль «Милочки-крутилочки» (ДНЗ №3), Ольга-Магдалена Артиш і Анастасійка Горзов (ДНЗ №2) та Павлик Сорводі (ДНЗ №1). Сашко Матьола та Лізка Мейсарош продекламували вірші (ДНЗ №4): Сашко всім висловив свою любов до морозива «Ескімо», а Лізка розказала про рідну Іршаву. На завершення мистецтво східного танцю показали дівчатка з першого садочка.
Далі ведуча оголосила про безкоштовне морозиво і всі ринулися до встановлених на площі торгових палаток. Але повернув увагу публіки до сцени майстерний танець трьох великих білих ведмедів.
Зі сцени казкові герої «пішли в народ». Тут вони танцювали, розважали малят та фотографувалися з усіма бажаючими. А концертну програму продовжили вихованці Олесі Мейсарош Дмитрик Свириденко, Лілька Лупак, Катеринка Сапожнік та Ростік Голіба. Їхні виступи зірвали шквал аплодисментів. Із впевненістю можна сказати, що це наше співоче майбутнє і можливо саме ці імена згодом засяють на небосхилі української естради. Доказом цьому є той факт, що найменшій учасниці, Лільці Лупак, всього чотири рочки, але на сцені вона почувається вже дуже впевнено.
Захопили і виступи вже більш досвідчених виконавців, але ще не дуже дорослих – це учасники зразкового дитячого фольклорного ансамблю «Кирниченька» Анастасія Бокотей та Євген Совга. А насамкінець своїм талантом гостей порадували Іннеса Спасюк та Ірина Трикур. Під її запальні побажання здоров’я та добра дітки знову закружляли казкових героїв у танці.
Морозиво це смакота не лише для малечі, але й для дорослих, а вчорашнє свято, незважаючи на деякі технічні несправності, стало приємним сюрпризом для дітей, і напевно, приємним спогадом дитинства для їхніх мам, татусів, дідусів та бабусь.
Тож щиро надіємося, що такі чудові приємні свята стануть хорошою традицією нашого міста.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити