До уваги жителів міста

Опубліковано .

У зв’язку із змінами норм споживання води з 01.09.2012 року просимо звернутися в Іршавське комунальне підприємство по водопостачанню та водовідведенню із заявою на встановлення лічильників.
До 01.09.2012 року технічні умови на встановлення лічильників видаються безкоштовно.
До 01.09.2012 монтажні роботи засобів обліку води проводяться за рахунок коштів Іршавського КПВ.
                                                                             Начальник Іршавського КПВ Віктор ГелетейДо уваги жителів міста Іршава та с.Собатин, власників або користувачів сільськогосподарської техніки!

Інспекція державного технічного нагляду (Держтехнагляд) просить провести реєстрацію сільськогосподарської техніки згідно вимог чинного законодавства з подальшою перевіркою технічного стану та видачею відповідного протоколу.
У разі відсутності чи втрати первинних документів, які підтверджують законність придбання техніки, реєстрація може бути проведена за рішенням суду.
За більш детальною інформацією звертайтеся в районну інспекцію Держтехнагляду за адресою м.Іршава, вул.Білецька, 9, контактний телефон: 2-14-30 (телефон обласної інспекції в м.Ужгороді 2-87-69 )
                                                                                                                 Інспекція Держтехнагляду

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити