Позачергове засідання депутатів міськради

Опубліковано .

Депутати міської ради зібралися на 20-ту позачергову сесію 6-го скликання. Вперше за два роки керівництва районом на зібрання народних обранців міської ради завітав голова райдержадміністрації Віктор Феєр.
  На прядок денний було винесено до одного десятка питань. Найпершою обговорювали тему бюджету. Доповідала головний бухгалтер міської ради Світлана Кинів. Зважаючи на те, що всі спірні нюанси були розібрані профільною комісією у переддень пленарного засідання, то особливого обговорення та зауважень не виникло. Депутати затвердили проект рішення про внесення змін в обсяг фінансування об’єктів бюджету розвитку. Зокрема, збільшено обсяг фінансування по об’єкту «Реконструкція водопровідної системи по вул.Бєляєва, Лесі Українки» згідно проекту «Діагностика, облік та ліквідація непродуктивних витрат в мережі водопостачання – запорука енерго- та ресурсозбереження» на суму 30 тис.грн.
У зв’язку з недостатнім фінансуванням по «Капітальному ремонту вулиць: Локоти та площі Народної» народні обранці підтримали проект рішення і спрямували кошти у сумі 440 тис.грн. на цей об’єкт.
Одноголосно висловилися і «за» проект рішення щодо внесення змін до спецфонду, а саме, кошти у сумі 5 тисяч гривень депутати спрямували на знищення амброзії і борщівника на території міста. Як відмітив начальник КП «Тепло-Місто», знищення шкідників наразі проводиться механічним способом – викошуванням, але при наявності коштів необхідно розпочинати їх ліквідацію хімічним способом. Втім подібний факт викликав зауваження депутатів, зокрема вони відмітили, що при використанні хімікатів може постраждати інша рослинність. Прояснив ситуацію голова РДА. Він сказав, що в районі діє спеціальна програма по знищенню шкідників і перші спроби застосування хімічного способу їх винищення показують, що він дієвий і ефективний. Народні обранці підтримали цю пропозицію, рішення прийняли із відповідними змінами.
Присутні затвердили проектно-кошторисну документацію капітального ремонту вулиці Локоти та капітального ремонту даху будинку по вул.Набережній, 1«б».
Наступними на порядку денному були земельні питання. Їх розглянули попередньо на засіданні комісії, тож ніяких зауважень не виникло.
Із питанням про доцільність перенесення відділу РАЦСу із адмінбудівлі міської ради, у приміщення райлікарні, яке знаходиться біля паталогоанатомічного відділення виступив депутат Володимир Пишний. Користуючись нагодою, народні обранці адресували питання до голови райдержадміністрації, який відмітив, що ініціатива начальника управління юстиції ОДА пана Ільницьгого не піддається логічним поясненням. Віктор Іванович зауважив, що особисто інформував губернатора про цю ситуацію і порадив депутатам міськради також звернутися до керівника області. Цю думку схвалили всі присутні. Тож за пропозицією міського голови було прийнято звернення до облдержадміністрації, управління юстиції ОДА, обласної ради, Іршавської РДА та Іршавської райради. Зважаючи на те, що проведено реконструкцію центральної площі перед міськрадою, враховуючи те, що міськвиконком бере на себе зобов’язання сплачувати 50% за опалення в залі урочистих подій, прохання не переносити відділення РАЦСу. Тим паче, вже були звернення наречених, які проти того, щоб урочиста реєстрація шлюбу проходила біля моргу.
Василь Продан підняв питання про земельні ділянки. «Однозначно моя позиція зараз, і вона не зміниться – відмітити не лише іршавчан, а й тих жителів району, які працюють у Іршаві», розпочав Віктор Іванович, - співпраця із міськрадою ефективна і будь-яке спірне питання завжди вирішується в ході конструктивного діалогу. Єдине в чому наші думки із міським головою категорично розбігаються – це те, що я наполягаю на 10 сотках,а він на 6-ти». На це депутат міської ради Олександр Манойленко, відмітив, що це думка не лише міського голови, а й усього депутатського корпусу, оскільки із збільшенням площі земельних ділянок зменшиться їх кількість. Степан Бобик зауважив, що не проти, що отримати землю мають і жителі сіл, які працюють у районному центрі. Турбує те, що рішенням сесії міськради затверджено список на отримання земельних ділянок, але тут лише 363 особи. Це ті, хто написав заяву із 1991 по 2009 рік, але ж є люди, які подали заяви і після 2009 року. І хотілося б, щоб при поділі, не сталося так, що за списками міськради земельні ділянки отримає лише половина громадян, а із тих, списків, які сформує адміністрація задовольнять удвічі більше. Міський голова висловив сподівання, що це питання вдасться вирішити спокійно і помірковано.
За словами голови РДА, остаточне рішення прийматиметься тоді, коли будуть розроблені проекти. Їх запропонують на обговорення і затвердять ті розміри земельних ділянок, які отримають загальне схвалення. Також керівник району зауважив, що райцентр почав оживати завдяки зусиллям депутатського корпусу та міськвиконкому. І підсумував: «Хочу щоб Іршава була найкращим містом Закарпаття».
На завершення міський голова подякував Віктору Феєру за підтримку та допомогу у важливих і складних питаннях. І відмітив, що якщо до кінця року в місті вдасться зробити те, що потрібно, то однозначно в цьому є заслуга і районного керівництва.
І насамкінець, коротко поінформував присутніх про роботи, які завершуються та повідомив, що планується розпочинати. Також запросив усіх на відзначення 21-ї річниці Незалежності України, 25 серпня, о 17.30.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+4 # MikeZen 20.08.2012, 13:36
Незнаю навіть які описати дії голови РДА, причому тут люди які працюють в райцентрі?( а таких небагато кому вона дійсно потрібна) для чого їм земельні ділянки? щоб продати потім жителям міста? Чи це просто передвиборчий піар з сторони голови РДА? Віктор Іванович, незаймайтеся популізмом!!!
Відповісти
 
 
+4 # Ніхто 26.08.2012, 16:19
Цитую MikeZen:
Незнаю навіть які описати дії голови РДА, причому тут люди які працюють в райцентрі?( а таких небагато кому вона дійсно потрібна) для чого їм земельні ділянки? щоб продати потім жителям міста? Чи це просто передвиборчий піар з сторони голови РДА? Віктор Іванович, незаймайтеся популізмом!!!

На рахунок перенесення відділу РАЦСу - щонайперше треба перенести морг з центру міста. Іршавський морг розташований біля Петро-Павлівськ ого храму, де проходить вінчання наречених, хрещення новонароджених тай осв"ячення пасхи такох проходить біля самого моргу. Біля моргу робміщений бар Вест, Фортуна !Як на ці деталі до цього часу ніхто не звертав уваги!!! Це неє розумним померлих у райлікарні, яка знаходиться на Комаровій вести два кілометри у центр міста на провулок Шевченка. (((
Відповісти
 
 
+8 # Ніхто 26.08.2012, 16:12
Нарахунок перенесення Іршавського РАЦС у треба відмітити, що моргу взагалі не місце в самому центрі міста. Його розміщення було актуальним там тоді, коли там біла розміщена Іршавська райлікарня.
Відповісти