Четвертокласники першої школи запросили міського голову на зустріч

Опубліковано .

Міський голова спілкувався із вихованцями загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Ініціаторами зустрічі стали учні 4-го класу. Задум і бажання познайомитися із мером міста виникло ще наприкінці минулого навчального року.   На зустрічі вихованці поцікавилися чим полюбляє займатися мер у вільний час, чи займається спортом, як вчився у школі та розпитали про улюблені дисципліни.
Окрім цього, запитали, що планується зробити в місті? Міський голова повідомив про встановлення трьох комплектів спортивних силових тренажерів (на міському стадіоні, в міському парку та по вул.Набережній). Ця інформація викликала пожвавлення серед маленької аудиторії. Правду кажучи, відрадно те, що діти розуміють важливість занять спортом, його позитивний вплив на здоров’я. Коротенько повідомив про плани на найближче майбутнє: відремонтувати вулиці М.Рильського, Локоти, Шкільну, тротуари по вулиці Білецькій, Б.Хмельницького. Порадив також піти на екскурсію в оновлений сквер, де знаходяться захоронення сім'ї Ілошваїв.
Учні  виявили цікавість і щодо можливості відкриття вищого навчального закладу в Іршаві. Відповідь їх трошки розчарували, бо на жаль, на даний час це зробити практично не можливо, хоча відкрити технікум у місті можна було б, зауважив міський голова.
Наостанок учні подякували та запевнили в тому, що підтримують всі намагання зробити місто красивим і приємним та постараються не підвести. Звісно ж завершальними акордом зустрічі стало спільне фото на пам'ять.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити