«Відпочинок на широку ногу» за колючим дротом

Опубліковано .


У той час як жителі одного із багатоквартирних будинків по вулиці Шкільній, які мешкають на 5 поверсі, не мають можливості задовольнити елементарні побутові потреби через відсутність води, їх сусід, який проживає у цьому ж будинку на першому поверсі, облаштував неподалік зону відпочинку. Тут можна по засмагати, покупатися, і навіть рибу ловити. Навколо цього «міні курорту» огорожа висотою більш ніж півтора метра із колючим дротом. Щоб наповнити басейн об’ємом 6 м³ водою, пан Василь Б. самовільно підключив до центральної водопровідної мережі, в підвальному приміщенні будинку, шланг. Тож, використовував ту кількість води, яка потрібна для його власних і дуже непростих забаганок. В цей час тиск у мережі знижувався і відповідно мешканці, які живуть на 5-му поверсі, відчували брак води, за яку, до речі, платять.
Своїми діями пан Василь Б. наніс збитки Іршавському комунальному підприємству по водопостачанню і водовідведенню у сумі 5600грн. Як відзначив начальник ІКПВ Віктор Гелетей наразі буде подано позов до суду про відшкодування збитків завданих підприємству, а правопорушнику надіслано акт обстеження складений комісією, яка виїжджала на місце, нараховано збитки і додано фото, на яких зафіксовано «приватну зону відпочину». Втім, відповісти на питання скільки часу вода із центральної водопровідної мережі йшла «наліво», керівник водоканалу не береться.
Нажаль нам не вдалося поспілкуватися із власником басейну та його сусідами. Тож відколи це триває і чому цього ніхто не помічав, питання, поки що, риторичні.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+4 # Обурений 10.09.2012, 12:40
Усі знають ко кришує людину яка зробила на вкраденій земельній ділянці так звану зону для власного збудження! Я думаю що з того нічого невийде, бо "КРУТІ" будуть робити все щоб було так, як вони задумали, а ми простолюди будемо мовчки за цим спостерігати... .. Тут якщо міська рада невтрутиться, через рік-два, на цьому місці уся його сім,я буде мати по такій ділянці.
Відповісти
 
 
+2 # обурений 2 22.09.2012, 23:54
і шо влада зробила??? нич , як е там та зона так і буде ,дійсно кось тото кришуе файно
Відповісти