Каратисти Іршавського «Самураю» привезли золото із Кубку світу

Опубліковано .

З 28 по 30 квітня у Одесі проходив ІХ Кубок світу з годзю-рю карате. У змаганнях взяли участь представники 12-ти країн світу, серед яких відзначилися і вихованці спортивного клубу «Самурай» з Іршави.


Юні каратисти показали свою майстерність, бойовий дух, наполегливість та, у не легкій боротьбі, вибороли три золоті та шість бронзових медалей:
- Балега Ірина – 1 золота медаль;
2 бронзові;
- Баран Вадим – 2 золоті медалі, 1 бронзова;
- Буряк Дмитро, Буряк Михайло та Куцик Артем – по 1 бронзовій медалі.
Президентом Всеукраїнської федерації джундокан України Кусієм В.М. спортивний клуб «Самурай» було нагороджено кубком за спортивні досягнення.
Щирі вітання керівництву клубу та всім переможцям, а також тренеру – Бровдію Віталію за наполегливу працю та досягнуті результати. 

Спортивний клуб «Самурай» функціонує зовсім недавно, але демонструє прекрасні результати.
Для всіх бажаючих зараз проводить набір у спортивно-оздоровчий табір для дітей віком від 7 до 15 років з метою популяризації здорового способу життя та відпочинку. На учасників чекає цікава спортивно-розважальна програма. Зацікавлені можуть звертатися за номером 0968700008 – Віталій.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити