В Іршаві відзначили 72-гу річницю Перемоги

Опубліковано .

  У середмісті відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам`яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні.


Колона, очолювана ветеранами, учасниками війни – Василем Рацином та Андрієм Нодьом, пройшла з центральної площі до пам’ятника воїнам-визволителям. Всі поклали квіти до підніжжя меморіалу, а учні Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 – гірлянду слави.
Зі словами вдячності до присутніх сивочолих ветеранів звернулися перші керівники району та міста. Традиційно, короткий екскурс бойовими шляхами провели і ветерани війни. 

На превеликий жаль, війна для українців не тільки історія, а й сьогодення. Тому присутні вшанували подвиг і мужніх військовиків, які захищали східні кордони України та полягли на території вже Незалежної країни. До пам’ятного знаку борцям за Свободу України, Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО квіти та запалену свічку поклали старший сержант 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, учасник АТО Сергій Бугайцов та дружина загиблого добровольця Любов Данильченко.
З кожним роком все менше на мітингу присутньо ветеранів. Дивлячись в очі цих стареньких людей, розумієш, що їхній життєвий шлях розпочинався з тернів і здавалося б, у такі поважні роки вони заслуговують спокою та впевненості у завтрашньому дні. Натомість, змушені відправляти на війну своїх внуків та правнуків. Хочеться, щоб врешті-решт завершилися ці важкі для України події, і над нами було чисте і мирне небо.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити