Шановні мешканці Іршавської об’єднаної територіальної громади !

Опубліковано .

10 травня міською виборчою комісією прийнято постанову «Про результати виборів депутатів міської ради Іршавської об’єднаної територіальної громади та міського голови». Отже, вибори визнано такими, що відбулися.
Стаючи на шлях створення самодостатньої територіальної одиниці та йдучи на вибори, ми з командою розуміли всі ризики та відповідальність, яка лягає на плечі, але розуміли і те, що тільки можливість самостійно приймати всі рішення і прогнозоване фінансування можуть привести громаду до розвитку і процвітання. 

У ході передвиборчої кампанії ми з членами команди провели більше сорока зустрічей у трудових колективах та в різних мікрорайонах з громадою міста та сіл Собатино і Лоза. Доводилося чути справедливу і конструктивну критику на свою адресу, слова підтримки та ряд зауважень, пропозицій і проблемних питань, які турбують громадян.
Чим більше змінюється наше місто, тим вищі вимоги його мешканців до влади, тим більше розумієш, що зробленого ще зовсім недостатньо. Залишається надзвичайно широкий спектр робіт на шляху створення затишного і комфортного містечка. Тим паче, сьогодні, коли на Іршавщині створена перша об’єднана територіальна громада і вона включає в себе ще два населені пункти, об’єм робіт збільшується у рази.
30 квітня жителі Іршавської міської об’єднаної територіальної громади зробили свій вибір. За мене, як кандидата на посаду голови ОТГ, ви віддали більш ніж 60% голосів, у складі ради наша команда має 9 депутатських місць. Я щиро вдячний за висловлену вами довіру та за кожен голос і докладатиму всіх зусиль для того, аби ви не розчарувалися у своєму виборі. Дякую також і всім тим, хто висловлював справедливу критику і надав підтримку іншим кандидатам. Працюватиму задля блага всіх мешканців міста Іршава, сіл Собатино та Лоза.


З повагою,
            голова Іршавської об’єднаної територіальної громади
Степан Бобик.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити