Місто поповнилося ще двома спортмайданчиками

Опубліковано .


Як ми нещодавно повідомляли на міському стадіоні встановили комплект стаціонарних силових тренажерів. Тоді у міськвиконкомі повідомили, що ще два такі спортивні об’єкти розроблені і будуть поставлені по вулиці Набережній та у міському парку.Свого слова дотрималися. На Набережній, біля дитячого ігрового майданчика розміщено дев’ять спортивних знарядь. На них можна виконувати різні фізичні вправи. Хоча точніше, можна буде, коли проведуть благоустрійні роботи. Зараз на цій території лише встановлено бордюрний камінь.
Напевно тому і відвідувачів тут не густо. Втім жителі відмічають, що це хороший крок, який дозволить будь-кому вийти з будинку, у зручний для себе час, та позайматися на тренажерах, бо не кожен може дозволити собі відвідувати заняття з фітнесу, це, по-перше. А, по-друге, кажуть, що молодь матиме чим зайнятися, може менше будуть палити і розпивати спиртне.
Але як у будь-якій справі є інша сторона медалі. Не всі вбачають лише позитив у встановленні спортивних тренажерів. Зокрема, є зауваження щодо якості виготовлення деяких елементів та запізнення із проведенням благоустрою території.
Навести лад на спортмайданчику обіцяють найближчим часом. А стосовно якості спортивного інвентарю, то звісно є деякі огріхи, але вони не значні і не становлять ніякої загрози для здоров’я чи фізичних ушкоджень під час тренувань.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити