Останній штрих у реконструкції мосту через Іршавку

Опубліковано .


Причиною тимчасових незручностей для водіїв став ремонт дорожнього покриття на центральному мості. Парадоксальний, але все ж таки факт, що ремонтом дороги та об’єкту, які на балансі облавтодору, переймається міськвиконком. Але зважаючи на те, що на прохання міської влади профінансувати бодай поточний ремонт дорожнього покриття, керівництво облавтодору дає незрозумілі пояснення чому вони цього не зроблять, було вирішено шукати інші шляхи. За чинним законодавством виділяти кошти на ремонт цих об’єктів міськрада не має права. Альтернативою стала підтримка місцевих спонсорів. Микола Гайденок, власник магазину «Наш школярик», надав фінансову допомогу. Дорожнє покриття не змінено, а так би мовити, реставровано. Оскільки ніякого ремонту вже давно тут не було, то на дорозі утворилися вибоїни. Всю бруківку демонтували та укладали знову, таким чином вирівнюючи дорожнє полотно.
Нагадаємо, що реставрація мосту також проведена за спонсорської підтримки. Відкриття і освячення відбулося наприкінці серпня. На жаль до цієї події відремонтувати дорогу не вдалося і вона була такою собі «плямою» на загальному вигляді центральної переправи. Зараз всі роботи довершені. Можливо із запізненням, а можливо і не дуже якісно, бо вже лунали зауваження. Але все ж варто оцінити і подякувати за спробу внести свою лепту у благоустрій міста тим людям, які по при власні проблеми, яких вистачає, виявили бажання і доклали зусилля, щоб кожен іршавчанин міг назвати старовинний міст історичною гордістю свого рідного міста.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
-13 # Олег 30.09.2012, 19:40
А чому міст пофарбували у зовсім не "історичний" колір? Міст завжди був білого кольору. До чого ці модні новшества?

І чому встановили на ньому ліхтарі, замість зовнішньої підсвітки? Вони, по-перше, не відповідають стилістиці мосту, а по-друге - спотворюють його.

Чому було зроблено таке грубе втручання в історичний об'єкт?
Відповісти
 
 
-1 # petro 04.10.2012, 16:45
а чому в газеті старий замок спец випуск пишуть шо міст зробили за кошти Балоги??? коли це не так???
Відповісти
 
 
0 # Василь 12.11.2012, 16:52
А ти ниборе, Петре, добре прочитав?????Бо там написано ош за гроші меценатІВ зроблений міст, а не за гроші когось одного!
Відповісти