4 серпня 2017 р. Іршавська поліція відзначила своє професійне свято.

Опубліковано .


За матеріалами прес-служби
Іршавського відділення поліції
 

Вдруге поліцейські Іршавського відділення поліції святкують День Національної поліції України – свято оновленої системи правоохоронних органів та тих людей, які забезпечують охорону прав і свобод кожної людини. 

З нагоди відзначення Дня Національної поліції України в актовому залі Іршавського відділення поліції відбулось урочисте зібрання.

Аби привітати правоохоронців зі святом на урочистість завітали голова Іршавської територіальної громади Степан Бобик, заступник голови Іршавської районної ради Володимир Половка, начальник відділу по взаємодії з правоохоронними органами Іршавської РДА Федір Халак, начальник відділу охорони здоров’я Іршавської РДА Сергій Караслай, начальник Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури Василь Гецко та ветерани правоохоронних органів Михайло Станинець та Василь Микита.

З привітаннями поліцейських виступив начальник Іршавського відділення поліції Мирон Черничко.

Мирон Васильович, розповів про нові досягнення поліцейських, про те, що люди почали більш довіряти правоохоронцям. Побажав всім успіхів у професійній діяльності, міцного здоров’я, щастя, мирного неба над головою, благополуччя та злагоди. З нагоди професійного свята було відзначено ряд поліцейських похвальними грамотами, черговими спеціальними званнями та грошовими преміями.

Степан Бобик привітав поліцейських із професійним святом, відмітив важливість проведення реформи, побажав всім успіхів у нелегкій роботі поліцейських і нагородив ряд правоохоронців грамотами та грошовими преміями.

Із вітальним словом до поліцейських звернувся заступник голови Іршавської районної ради Володимир Половка, який у своєму виступі подякував правоохоронцям за їх нелегкий труд і нагородив грамотами.

Вітав поліцейських Федір Халак, який наголосив, що жоден захід у районі не проходить без участі поліції, відзначив важливість роботи слідчих та інспекторів груп швидкого реагування. Також Федором Халаком було відзначено ряд поліцейських грамотами.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити