ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Опубліковано .

7 серпня 2017 року під головуванням міського голови відбулося засідання виконавчого комітету Іршавської міської ради.
На розгляд членів виконкому виносилося 8 питань, які стосувалися  різних сфер життєдіяльності міста  і окремих жителів Іршави.

 
Перше питання стосувалося  підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Завідувачі ДНЗ міста Іршава та сіл Лоза і Собатин повідомили, що роботи по підготовці до зими у підпорядкованих їм установах ведуться і вже на стадії завершення. Всі садки вже наполовину забезпечені дровами для опалення будівель. Зі слів завідувачки ДНЗ с. Собатин у них є проблема з влаштуванням умивальної кімнати. Іршавським головою було дано доручення старості с. Собатин Антону Банику  взяти це питання під особистий контроль, визначити масштаб потрібних для виконання робіт та їх кошторис.
Також члени виконкому заслухали інформацію про фінансово-господарський стан комунального підприємства по водопостачанню, з якою виступив директор даного підприємства Віктор Скоблей. Зважаючи на те що постійно підвищуються ціни на енергоносії він виніс пропозицію стосовно підняття тарифів на послуги водопостачання та водовідведення. Виконком підтримав дану пропозицію,  зокрема:
-        на послуги централізованого водопостачання  для населення 7,09 грн. за куб. м., для бюджетних установ та інших споживачів 11,98 грн. за куб. м.
-        на послуги з централізованого водовідведення для населення 6,50 грн. за куб. м., для бюджетних установ та інших споживачів 9,03 грн. за куб. м.   
Всього для населення – 13,59 грн. за куб. м., для бюджетних установ та інших споживачів – 21,01 грн. за куб. м.
Зі слів Віктора Скоблея  це один з найнижчих (тринадцятий)  показників в області з чотирнадцяти районів де є такі ж комунальні підприємства.Від Іршавського комунального підприємства «Тепло-Місто» про затвердження тарифів на послуги вивезення твердих побутових відходів доповідав заступник начальника Михайло Хохлов. Оскільки на території міста Іршава є два підприємства, які займаються вивезенням твердих побутових відходів, то тарифи для них встановлені однакові щоб люди не відчували різницю у платі незалежно від того послугами якого підприємства вони користуються. Зокрема:
-        від населення за одно дворогосподарство           - 38,07   грн.  за 1 куб. мз ПДВ;
-        від одного мешканця з приватного сектору        - 12,69   грн.  за 1 куб.м з ПДВ;
-        від бюджетних установ та організацій                 -  119,66 грн. за 1 куб.м з ПДВ;
-        від інших споживачів                                             -  119,66 грн. за 1 куб.м з ПДВ.
Також на виконкомі було розглянуто заяви громадян про надання пільг по сплаті батьківських коштів за відвідування дітьми ДНЗ № 3  і прийнято позитивне рішення.
Про розробку Плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 рр. членів виконкому ознайомив заступник голови Олександр Куртинець. Він наголосив що в першу чергу  потрібно створити робочу групу, яка буде складатися з депутатів, членів виконкому, громадськості. За словам п. Куртинця план розвитку надасть громаді доступ до фінансових ресурсів держаних фондів регіонального розвитку, міжнародних інвестиційних фондів.
Останнім розглянули питання стосовно затвердження  тарифу на мінімальний перелік ритуальних послуг комунальним підприємством «Тепло-Місто». Зокрема КП «Тепло-Місто» внесена пропозиція тарифу  за  копання однієї могили в розмірі 1000 грн. Члени виконкому запропонували за ці ж роботи тариф у розмірі 800 грн.    Оскільки питання є дуже специфічне, і стосується майже всіх мешканців міський голова запропонував винести його на громадські слухання і прийняти рішення по даному питанню на наступному засіданні виконавчого комітету.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити