На станції Боржавської вузькоколійки в Іршаві толока

Опубліковано .

Сьогодні спільними зусиллями комунального підприємства «Тепло-Місто», залізничниками та працівниками адміністрації проводиться генеральне прибирання станції Боржавської вузькоколійки.

 

 
Загалом викошено траву вздовж цілої ділянки залізничного полотна, вирубано чагарники, зібрано все сміття, Іршавська філія Укравтодору  частково вистелила свіжий асфальт до перонів, а також здійснюється косметичний ремонт самої будівлі станції.
Завтра ж містяни матимуть унікальну можливість покататись на ретро-потязі на чолі якого буде справжній паровоз. Відправлення з м. Іршава відбудеться о 12:00 год.
Довідково:Запуск нової туристичної атракції став можливим завдяки співпраці Міністерства інфраструктури з іноземними партнерами з Німеччини та Швейцарії за підтримки Закарпатської ОДА.
Очікується, що потяг здійснюватиме зупинку в населених пунктах Іршава, Хмільник, Шаланки, Чорний Потік, Олешник, Виноградів.
Маршрут триватиме у напрямку Іршава-Виноградів-Іршава. 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити