Засідали депутати міської ради

Опубліковано .

8 серпня 2017 року відбулося засідання ІІ чергової сесії Іршавської міської ради VІІІ скликання. На порядок денний засідання виносилося, крім пункту «Різне», 15 проектів рішень, які стосувалися діяльності підприємств міської комунальної власності, земельних питань, питань розвитку інфраструктури та благоустрою в місті, інших сфер міського господарювання.

Депутати заслухали доповідь головного бухгалтера про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року та ухвалили видатки. В цілому бюджет виконаний на 110,3 %, перевиконання складає 757,6 тис. грн. Однак за останній місяць тривогу викликає значне зниження поступлень акцизу за реалізацію суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів. Зокрема за липень місяць цього року поступило 268393,19 тис. грн., так як за червень – 600089,74 тис. грн., травень – 812590,77 тис. грн., квітень – 529661,03 тис. грн., хоча  в місті не спостерігається зменшення об’ємів реалізації нафтопродуктів.
Депутатами також було прийнято рішення про встановлення комунальному підприємству по водопостачанню Іршавської міської ради тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, які попередньо були підтримані на виконавчому комітеті. Зокрема:
на послуги централізованого водопостачання: 
-        для населення 7,09 грн. за куб. м.,
-        для бюджетних установ та інших споживачів 11,98 грн. за куб. м.
на послуги з централізованого водовідведення:
-        для населення 6,50 грн. за куб. м.,
-        для бюджетних установ та інших споживачів 9,03 грн. за куб. м.  
Всього для населення – 13,59 грн. за куб. м., для бюджетних установ та інших споживачів – 21,01 грн. за куб. м.
В цьому плані необхідно відмітити що тарифи на водопостачання та водовідведення в місті Іршава і надалі залишаються одними з найнижчих в області. Наприклад: Ужгород – 18,72 грн. за куб. м., Свалява – 19,93 грн. куб. м., Великий Березний – 20,37 грн. куб. м., Тячів – 23,53 грн. куб. м.
          Також депутатами були затверджені тарифи на послуги вивезення твердих побутових відходів. Зокрема:
-        від населення за одно дворогосподарство           - 38,07   грн.  за 1 куб. мз ПДВ;
-        від одного мешканця з приватного сектору        - 12,69   грн.  за 1 куб.м з ПДВ;
-        від бюджетних установ та організацій                 -  119,66 грн. за 1 куб.м з ПДВ;
-        від інших споживачів                                             -  119,66 грн. за 1 куб.м з ПДВ. 
          Не менші дискусії визвали і земельні питання, особливо що стосувалося узгодження меж ділянок між жителями міста п. Марією Б. та суміжником п. Вікторією Х., а також щодо надання земельної ділянки п. Івану В.  Після заслухання сторін депутатами було прийнято рішення повторно розглянути дане питання на засіданні земельної комісії з безпосереднім виїздом на місце для детального розгляду справи.
          Також на сесії було розглянуто та прийнято рішення стосовно кадрових питань Іршавської міської ради. Депутатами було затверджено на посаду керуючого справами, секретаря виконавчого комітету міської радиМимрікова Володимира Федоровича.
Після внесених депутатами змін до статуту КП «Тепло-місто» у розділі, що стосується питання прийому на роботу нових керівників комунальних підприємств, за рішенням прийнятим на сесії це питання віднесено до компетенції міського голови.
Наприкінці сесії знову було порушено питання стосовну розподілу земель навколо Іршавської ОТГ. Голова роз’яснив депутатам що міськрада тримає це питання на жорсткому контролі. Було запропоновано, на що всі погодились,  зібрати позачергову сесію міської ради на яку запросити голів Іршавської РДА та районної ради.  

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити