У Іршаву завітала «Анця Кушницька»

Опубліковано .

Сьогодні іршавчани та гості міста, районне та обласне керівництво урочисто вітали прибуття ретро-паровозу у м. Іршава.  Подія для міста унікальна, адже потяг не заїжджав у Іршаву останні 2 роки,а сам паровоз востаннє бачили у 2004 році.

Всіх присутніх вітали радник міністра інфраструктури Себастьян Тролле, керівництво РДА та керівник Ужгородської філії Львівської залізниці. Присутні висловили свою надію на те, що цей туристичний експеримент приживеться, а Іршавщина все-ж таки стане туристичною.
Потяг розпочав рух з Іршави о 12.20 і поїхав у напрямку Виноградова, а вже після обіду повертатиметься назад і о 19:00 прибуде знову до Іршави.
Завтра всі охочі матимуть можливість покататись на Вузькоколійці о такій самій порі. Потяг вирушатиме з Іршави о 12:00 до Виноградова.
Окрема вдячність всім, хто доклав зусиль до вчорашньої толоки, а саме працівникам Виноградівської філії Укрзалізниці, Іршавського міськвиконкому, КП «Тепло-Місто» (керівник О. Чедрик), Іршавській філії Укравтодору (керівник Б. Сич), працівникам Іршавської РДА, працівникам дитячих дошкільних закладів, Іршавському відділенні поліції (керівник М. Черничко), СПМК-23, приватним підприємцям О. Ломазі, А. М’ягкому, І. Липчею,  М. Селянчину, В. Химинцю.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити