В Іршаві готуються до Дня міста

Опубліковано .


Дедалі чіткіше вимальовується відносно нове обличчя Іршави. Змінений центр, трохи полатані дороги та бічні вулиці. А незабаром День міста, тож необхідно витримати заданий ритм. Наразі продовжуються роботи по підготовці скверу, де буде розміщений пам’ятник героям-чорнобильцям: забетонована площадка, викладають бруківку.
Сквер біля стоматполіклініки вже майже благоустроєний. Залишилося встановити банери на металеві каркаси по периметру території, для того щоб закрити жахливий вигляд будівлі котельні, яка вже 5 років є приватною власністю і, щоб територія виглядала довершено та естетично.
Розпочалося асфальтування вулиці Шкільної біля СШ №2. Роботи виконує Виноградівське КП «Агрошляхбуд». Як відмітив головний інженер  Олександр Зейкан, за проектом заплановано нове дорожнє покриття протяжністю 389 метрів. Капремонт планують завершити протягом цього тижня. За сприятливих погодних умов та наявності асфальтобетону можливо в цьому році вдасться розпочати капітальний ремонт вулиці Локоти.
По вулиці М.Рильського, біля СШ №1, перекладають бруківку на дорозі. Ще одна бригада перейшла на вимощення тротуару, встановлюється бордюрний камінь.
За всіма позитивними і негативними (коли ламають дерева, розбивають сіті-лайти, світильники тощо) змінами вже можна спостерігати із камер відео нагляду, якими оснащено місто. Нагадаємо, що ще у минулому році була розроблена Програма розвитку дорожнього руху і його безпеки на автодорогах, вулицях міста Іршави та населених пунктах, залізничних переїздах району на 2008-2012рр. У рамках проекту було заплановано 13 камер відео нагляду. 25 тис грн. надавала районна рада, 10 тис.грн. – міська рада. Але завдяки підтримці Павла Балоги на сьогодні у місті встановлено вже 17 відеокамер та сервер відеоспостереження у райвідділі міліції на загальну суму більше 130 тис.грн.
У ефективності відеонагляду вже переконалися іршавчани. З початку цього року вдалося зафіксувати декілька правопорушень. Відповідно, тих, хто їх вчинює ідентифіковано і вони відшкодували завдані збитки.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити