Ветерани війни ділилися своїми проблемами

Опубліковано .

22 серпня у приміщенні Іршавського військомату відбулося засідання спілки ветеранів. На порядку денному було винесено  питання по забезпеченню медичного забезпечення, святкування Дня Державного Прапора та 26 річниці Незалежності України та різне. На засідання були запрошені військовий комісар Іршавського районного комісаріату майор Євген Миколайович Когут, начальник відділу персоніфікованого обліку осіб які мають право на пільги управління соціального захисту населення Бідзіля Василь Михайлович.
Розпочав засідання голова районної ради ветеранів Білинець Денис Михайлович. Він попросив всіх присутніх вшанувати пам’ять загиблих та померлих ветеранів війни та загиблих в АТО хвилиною мовчання.
Далі до слова запросили військового комісара Євгена Когута. Він стисло розказав про військову ситуацію в країні. Відповідаючи на запитання присутніх відмітив низьке патріотичне виховання підростаючого покоління і  дуже низьку явку призовників на військкомати. Ветерани вислухавши його виступ зауважили, що підняття рейтингу армії в основному залежить від керівництва держави а не від громадян. В кінці свого виступу він привітав всіх з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності.
Важливою та болючою для ветеранів темою є соціальне та медичне забезпечення. На запитання ветеранів відповідав представник УCЗН Василь Михайлович Бідзіля. Найбільше питань викликало нарахування субсидій та надання путівок ветеранам на оздоровлення. Ветеранів турбує те що оздоровчі заклади, в які надаються путівки, знаходяться далеко за межами нашої області і ветеранам, яким уже понад 90 років важко добиратися до них.
Василь Михайлович пояснив, що така ситуація склалася тому, що путівки закуповуються централізовано в Києві  і розприділяються  по регіонах, тому районні управління соціального захисту не мають можливості контролю над ними.
          На завершення голова Іршавської районної організації товариства добровольців і учасників війни Рацин Василь Васильович розказав про фінансовий стан спілки та привітав всіх з наступаючим святами. 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити