Зустріч з директорами шкіл та керівниками ДНЗ міста Іршави

Опубліковано .

31 серпня 2017 року відбулася зустріч директорів шкіл та завідувачів ДНЗ  Іршави з головою Іршавської міської ради.
Керівник міста висловив свої пропозиції щодо роботи шкіл в об’єднаній територіальній громаді та звернув увагу директорів на переваги таких кроків. Він запевнив директорів що реалізація запланованих заходів, проведення ремонтів об’єктів продовжуватиметься відразу після поступлення коштів і керівникам навчальних закладів слід прискорити підготовку необхідних проектів.
Про порядок фінансування загальноосвітніх навчальних закладів у 2018 році розповіла головний бухгалтер Іршавської міськради Білей М. В.
Завідувачки ДНЗ розповіли про проведені ремонти у садках за кошти міського бюджету.  У всіх дошкільних закладах зроблено косметичний ремонт приміщень, пошліфовані та полаковані підлоги, покрашені панелі, східці та ігрові надвірні споруди. У ДНЗ № 2 планують завершити утеплення та капітальний ремонт фасаду, на двох корпусах здійснили заміну шифера на металопрофіль, викладено бруківкою площадку навколо басейну та доріжки до всіх ігрових майданчиків. У всі ДНЗ завозять паливні дрова. Загалом ДНЗ до зими майже повністю готові.
Під час спілкування керівники  закладів поділилися своїми проблемами на що голова пообіцяв прийняти відповідні рішення. Також від директорів загальноосвітніх шкіл поступила пропозиція стосовно зустрічі міського голови з педагогічними колективами шкіл Іршави на що він дав позитивну відповідь.
На завершення Степан Бобик подякував всім за плідну роботу та підготовку приміщень  до зими. Також привітав всіх з 1 вересня – Днем знань та з початком нового навчального року. 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити