Видатні постаті Іршавщини

Опубліковано .

У Рахові відбувся турнір з міні-футболу ім. Василя Гаджеги уроженця Іршави

30 липня 2017  року в місті Рахів, на стадіоні «Карпати» відбувся другий турнір з міні – футболу серед аматорських команд імені нашого земляка, уроженця м. Іршави Василя Гаджеги.
Василь Іванович народився в Іршаві. Закінчив Київський спортивний інтернат по напрямку футболу. Займався активною популяризацією та розвитком футболу на Іршавщині. Був провідним гравцем збірної Закарпаття з футболу. Створив та тренував жіночу команду з футболу в Іршаві. Після одруження переїхав до Рахова де і продовжив свою професійну діяльність.
Спочатку він був гравцем футбольного клубу «Карпати», а згодом став тренером команди. До кінця свого життя він трудився на місцевому стадіоні «Карпати», як кажуть в Рахові був «директором стадіону».
Ініціаторами та організаторами турніру були депутати Рахівської міської ради та працівники міської ради. Змагання, що присвячені пам’яті відомій постаті у футбольному житті міста, проходять уже вдруге.
Вітальне слово учасникам змагань сказав міський голова Рахова – Віктор Медвідь, депутат Рахівської міської ради – Богдан Губко.
До Рахова на турнір спеціально приїхала невістка та внучка Василя Івановича, яка разом із міським головою та депутатами міської ради Губком Богданом та Німчуком Ігорем проводили нагородження.
На змагання в якості гостей були запрошені футбольні ветерани клубу «Карпати», які грали з Василем Гаджегою в одній команді відстоюючи на футбольних полях честь футбольного клубу з міста Рахова.
Від Іршавчан хочеться висловити слова щирої вдячності організаторам, друзям, всім Рахівчанам за глибоку повагу і шану видатного спортсмена – Іршавчанина  Василя Івановича Гаджеги.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити