Чергове рейдерське захоплення земель на території Іршавської ОТГ.

Опубліковано .

      Минулого року два учасники АТО, жителі с.Лоза, звертались до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області з клопотанням про надання дозволу на розробку проекту землеустрою для надання у власність земельних ділянок для особистого селянського гсподарства, та їм було відмовлено.
       Згодом, наказом від 13 квітня 2017 року за підписом керівника обласного управління     Держгеокадастру  було надано дозвіл на відведення земельної ділянки площею 0.80 га жителю Виноградівщини, і не будь де, а на території урочища «Ставліш».
       Даний громадянин дозволу від міської ради не отримував, а урочище «Ставліш» є місцем відпочинку для Іршавчан. Земельну ділянку виділили в районі басейну та лісосмуги,  що зовсім не відповідає рішенню про ведення особистого селянського господарства.
      Наразі міська рада направила звернення керівнику головного управління Дергеокадастру у Закарпатській області С. Мельничук з проханням скасувати рішення про виділення земельної ділянки жителю Виноградівщини на території Іршавської ОТГ.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити